Dwarf Fortress Steam Sürümü Çıkış Yaptı!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Dwarf Fortress Steam Sürümü Çıkış Yapmış oldu! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Dwarf Fortress Steam Sürümü Çıkış Yapmış oldu! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Dwarf Fortress Steam‘de çıkış yapmış oldu. Bundan tam 20 yıl ilkin yaşamımıza giren, 2002’den beri geliştirilmekte olan ve 2006’dan beri her insana açık alfa sürümünde olan oyunun Steam ve itch.io sürümleri nihayet gösterildi.

Steam Sürümü büyük seviyede geliştirilmiş görseller, fare desteği ve oldukca daha çok yenilik ihtiva ettiği çin, Valve platformundaki sürümün öteki sürümlere bakılırsa oldukca daha gelişmiş bir versiyon bulunduğunun altını çizelim. Ayrıca, 30 dolar fiyat etiketiyle gösterilen oyunun 280 TL karşılığında satışa sunulduğunu da belirtelim. Artık bu fiyatlara alışır hale geldik.

Dwarf Fortress Steam Sürümü Özellikleri

Bu sürüm, yeni bir px sanat karo setinin yanı sıra, oyunda yeni olan oyuncular için bir öğretici ekledi. Yeni oyun müzikleri ve ses efektlerinin yanı sıra daha kolay gezinme için yeni bir arayüz ve menüler de mevcut. Hala her şeyin ters gidebileceği göz ürkütücü bir edinim fakat en azından şimdi yeni oyuncular için oldukca daha erişilebilir hale geldi.

Dwarf Fortress Steam sürümü, Fortress ve Legends modlarıyla piyasaya çıktı sadece “oldukca yakında” Adventure ve Arena modlarını da eklenecek. Hemen hemen bir çıkış zamanı açıklanmadı, bu yüzden bahsettiğimiz modları derhal beklemeyin.

Geliştirici ek olarak, yöntemsel olarak oluşturulmuş vaka örgüleri ve aylar “yada daha uzun” sürebilen büyü sistemleri için harita sistemi iyileştirmeleri üstünde çalışmalara başladığını da duyurdu. Ayrıca daha çok güncelleme için bizi takip etmeye devam edin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.