eFootball 2023’te Heyecan Dolu Futbol Festivali Başladı

0 14

Bugünki makalemizde sizlere eFootball 2023’te Heyecan Dolu Futbol Festivali Başladı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda eFootball 2023’te Heyecan Dolu Futbol Festivali Başladı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Tüm platformda oynaması ücretsiz olan eFootball 2023, Katar’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası heyecanını daha da körükleyecek bir etkinliğe imza atıyor. Konami, sevilen futbol oyununun ikinci sezona girdiğini ve bazıları bugün itibarıyla başlayan Futbol Festivali temalı bir dizi etkinlik ve kampanya düzenleneceğini duyurdu.

eFootball 2023 çevrimdışı mod kapsamında yer alan Deneme Maçı, oyuncuların 40 milli takımdan birini seçip oynayabilmesi için sınırlı bir süre oyunda. Ayrıca çevrimiçi Dream Team (Rüya Takımı) modlarında seçilebilen toplam 40 Milli takım ve Japonya, Brezilya, Arjantin ve Fransa’nın Milli Takım Paketleri de oyuna eklendi. Listedeki takımların tamamı, Şubat 2023’ün ortasına kadar oynanabilir olacak. Mevcut takımlara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

eFootball 2023’te Dünya Kupası Heyecanı Yaşanıyor

2022 Dünya Kupası’na özel olarak sunulan Uluslararası Kupa Deneyimi ise 46 ülkeden oyuncuların yapay zekaya karşı rekabet etmesini ve hem grup aşamalarında hem de eleme turlarında rekabet ederek dünya futbolunun zirvesine oynamasını sağlayacak. Ek olarak, dört Milli Takım Paketi daha kullanıma sunuldu. Bu paketler, her ülkeden 11 oyuncu içerecek ve acemi oyuncuların ilk 11 kadrolarının daha güçlü olmasını sağlayacak.

Bu arada kullanıcıların 1 milyardan fazla eFootball Coins kazanabileceği eFootball International Cup‘ın halihazırda devam ettiğini belirtmekte fayda var. 20 Ekim Perşembe gününden bu yana süren etkinlik, 17 Aralık’ta sona erecek. Son olarak Konami, konsol oyuncularının eFootball keyfini arkadaşlarıyla rahatlıkla çıkarabilmesi için 2v2 maçların bundan böyle çevrimdışı olarak da oynanabileceğini açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.