Efsanevi Dizi Power Rangers’ın Yıldızı Hayatını Kaybetti

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Efsanevi Dizi Power Rangers’ın Yıldızı Hayatını Kaybetti ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Efsanevi Dizi Power Rangers’ın Yıldızı Hayatını Kaybetti ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

1993 – 1996 yılları arasında üç sezon boyunca yayınlanan süper kahraman serisi Mighty Morphin Power Rangers‘ın yıldızlarından biri olan Jason David Frank, 49 yaşında hayatını kaybetti. Efsanevi dizide Green Ranger (Tommy Oliver) karakterini canlandıran oyuncu ve dövüş sanatçısının ABD’nin Teksas eyaletinde öldüğü bildirildi.

Frank’in menajeri Justine Hunt yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Böylesine harika bir insanın kaybıyla yüzleştiğimiz bu korkunç dönemde lütfen ailesinin ve arkadaşlarının mahremiyetine saygı gösterin. Ailesini, arkadaşlarını ve hayranlarını çok seviyordu. Gerçekten çok özlenecek” Hunt, Frank’in ölüm tarihini ve nedenini açıklamadı, ancak bazı kaynaklar Amerikalı aktörün intihar etmiş olabileceğini öne iddia etti.

Power Rangers’ın Green Ranger’ı 49 Yaşındaydı

90’lardaki seride Black Ranger’ı canlandıran eski rol arkadaşı Walter E. Jones, Instagram’dan yaptığı paylaşımda, “Buna inanamıyorum. Özel ailemizin bir üyesini daha kaybetmenin üzüntüsü içindeyim” dedi. Yellow Ranger rolüyle tanınan Thuy Trang da 2001 yılında geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirmişti.

Mighty Morphin Power Rangers’ta Green Ranger karakterini 14 bölüm canlandıran Frank, daha sonra White Ranger olarak seriye geri döndü. Ayrıca SNES ve Genesis konsollarında yayınlanan bir dizi Power Rangers video oyununda Green, White ve Black Dino Ranger rollerini yeniden canlandırdı. En son 2018 yapımı Power Rangers Super Ninja Steel serisinde oynayan aktör, Taekwondo’dan Judo’ya, Aikido’dan Muay Thai’ye kadar birçok dövüş sanatında ustalaşmış bir isimdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.