Elden Ring 1.08 (Colosseum) Güncelleme Notları

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Elden Ring 1.08 (Colosseum) Güncelleme Notları ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Elden Ring 1.08 (Colosseum) Güncelleme Notları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Elden Ring 1.08 güncellemesinin yeniliklerine göz atıyoruz. FromSoftware, 6 Aralık’ta Elden Ring’in Colosseum‘larının kapılarının yakında açılacağını ve bu güncellemenin tüm platformlarda ücretsiz bir şekilde kullanılabileceğini duyurdu. Yeni güncelleme ile yeni PvP modu ile sınırı olan kalmıyoruz ve birkaç parça yeni içeriğe de kavuşuyoruz.

Oyunun fanatikleri, neredeyse oyunun lansmanından bu yana bu güncellemeyi uzun süredir bekliyordu. Oyuncular Colosseum’ları oyunda keşfetmişti ve içeri iyi mi gireceklerini merak ediyordu. Sonunda veri madencileri bu içeriğin oyuna bir süre sonrasında dahil edileceğini ortaya çıkartmıştı. Elden Ring 1.08 güncellemesi ile artık bu kolezyumlara giriş yapabiliyoruz.

Elden Ring 1.08 Güncelleme Notları ve Colosseum Çeşitleri

Elden Ring’in Limgrave, Leyndell ve Caelid’de bulunan üç Colosseum’unun tümü değişik PvP kurallarına haiz. Mesela Limgrave Colosseum, iki PvP moduna haiz olacak; United Combat ve Combat Ordeal içinde seçim yapabileceksiniz.

United Combat, oyuncuların zamanlanmış savaşlarda (tekrardan doğmalar etkinken) iki takımın dövüşmelerine izin verecek. Her ölüm ve tekrardan doğma, rakip takıma puan verir ve süre sınırının sonunda en yüksek puanı kazanan kazanır. Combat Ordeal, Elden Ring’in her insana açık modu olacak ve burada hepimiz kendi derdine düşecek ve süre sıfıra vardığında en oldukça solo puanına haiz olan kazanacak.

Ayrıca Royal Colosseum of Leyndell, oyuncuların tekrardan doğmadan ölümüne düello yapmış olduğu Duel Mode‘a ev sahipliği meydana getirecek. Caelid, yukarıda belirtilen tüm modlara, United Combat, Combat Ordeal ve Duel Mode’a ev sahipliği meydana getirecek sadece oyuncular buradaki harpte Elden Ring’in Spirit Ashes’ını kullanabilecek!

Elden Ring 1.08 güncellemesi ek olarak beş yeni saç stili ekledi, temel oyunu yada eşli oyunu etkilemeyen birkaç PvP’ye özgü ayarlama yapmış oldu, denge hasarı ve tabanca hızı için birkaç genel ayarlama yapmış oldu ve bir avuç hatayı düzeltti.

Asla kuşku yok ki bu, fanatikleri oyuna geri getirecek inanılmaz derecede coşku verici bir Elden Ring güncellemesi sadece bununla beraber fanatikleri büyük bir soruyla karşı karşıya bırakıyor; oyuna öykü tabanlı bir ek paket gelecek mi? Oldukca yakında bunun da duyurulmasını bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.