Elden Ring’in Ücretsiz ‘Colosseum’ Güncellemesi Tanıtıldı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Elden Ring’in Parasız ‘Colosseum’ Güncellemesi Tanıtıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Elden Ring’in Parasız ‘Colosseum’ Güncellemesi Tanıtıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Elden Ring için uzun süredir beklenen içerik güncellemesi tanıtıldı. Güncelleme devasa bir Colosseum içerecek ve istekli oyuncular, becerilerini kontrol etmek ve öteki dostlarıyla beraber birden fazla düşmana karşı kıymetli olduklarını kanıtlamak için bu arenaya atlama şansına haiz olacak. İçerik güncellemesi fazlaca yakında, 7 Aralık’ta gelecek ve parasız olacak.

Birçok Elden Ring hayranı, ilk güncellemenin iyi mi görüneceği hakkında aylardır vurgunculuk yapıyordu ve bir yada birkaç düşmana karşı topyekun bir harbe girmek birçok hayranı şimdiden heyecanlandırdı. Bunun bir genişleme paketi değil, oyunun kendisi için bir güncelleme bulunduğunun altını çizelim. Güncelleme, tüm oyuncular tarafınca erişilebilir olacak.

Elden Ring: Colosseum Güncellemesi 7 Aralık’ta Çıkacak

Oyunu birçok kez bitirmiş olan ve yapılarını öteki oyunculara karşı kontrol etmek isteyen oyuncular için bu, oyunu oynarken başkalarını salgın etmek yerini direkt olarak PvP savaşlarına odaklanan güzel bir güncelleme.

İstila sistemi muhtemelen aynı duracak olsa da, daha kontrollü bir cenk sistemi için bir Colosseum oluşturmak, öteki Elden Ring oyuncularına karşı gerekenlere haiz olup olmadıklarını görmek isteyenler için doğru yönde atıldı. Fragmanda gözlemlediğimiz en güzel detay, maçları fazlaca daha heyecanlı hale getirebilen üç kişilik takımların başka bir takımla karşılaşmasını içeriyordu.

Güncelleme 7 Aralık’ta vardığında, oyuncuların oyuna geçmeden ilkin kısa bir indirme yapması gerekecek. Hayranların gene de herhangi bir öykü tabanlı Elden Ring genişleme paketini beklemesi gerekecek şu sebeple bu mevzuda birçok iddia mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.