Elite Dangerous’a Devasa Girdaplar Eklendi

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Elite Dangerous’a Devasa Girdaplar Eklendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Elite Dangerous’a Devasa Girdaplar Eklendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Elite Dangerous Güncelleme 14 gösterildi ve uzaylı Thargoid’lerle devam eden savaşın yeni bir aşamasını tanıttı. Uzay oyununun Proteus Wave silahını patlatmasını takip eden aylarda, Thargoid aktivitesi arttı ve eskiden eylemsiz olan yaratıklar artık Aftermath: War ile saldırıya geçti ve insanlık artık inşa ettikleri her şeyi korumak için çaba sarfetmek için savaşmak zorunda duracak.

Seneler ilkin Elite Dangerous‘a gelişlerinden bu yana, Thargoidler eylemlerini çoğunlukla bulgu ve araştırmayla sınırladı. Dünya’ya ve uzayın yerleşik bölgelerine doğru ilerleyen sekiz Thargoid anomalisi, yollarına çıkan tüm büyük yıldız limanlarını yada öteki yapıları tehdit eden gerçek düşmanlar haline geldi. Aftermath’te oyuncular kendilerini büyük uzay istasyonları çevresinde Thargoid güçleriyle savaşırken bulacak.

Elite Dangerous Güncelleme 14 Yenilikleri

Thargoidlerin en etken olduğu yerlerde, Elite için tamamen yeni olan bazı manzaralarla karşılaşacaksınız. Bazı bölgeler, yanan istasyonlar yada girdap adında olan büyük bir gaz bulutu tarafınca tüketilmeye başladı. Baş oyun tasarımcısı Luke Betterton, oyunda bunların ne kadar büyük bulunduğunu aktarmanın zor olduğundan sadece başarıyla altından kalktıklarından da bahsetti.

Frontier Developments, girdapların ortalama 180 kilometre çapında olabileceğini ve vapur bileşenlerine ve gövdelere zarar verebilecek yakıcı gazdan oluştuğunu söylemiş oldu sadece oyuncular onları keşfetmek isteyecek; tehlikeye karşın girdapların yer almış olduğu yerlerde keşfedilecek mühim bölgeler olacak.

Frontier, lansman öncesinde süprizlerin hiçbirini bozmak istemese de, geliştiriciler yeni bir Thargoid sınıfı bulunduğunu ortaya çıkardı. Orthrus olarak adlandırılan bu Thargoidler, oyuncuların oyuna seneler ilkin girişlerinden bu yana alıştıkları çeşitli önleme sınıflarından değişik olacak. Orthrus Thargoids daha oldukca bulgu ve lojistik rolleri için olacak ve tehdit edildiğinde destek çağırabilecek.

Elite Dangerous Güncelleme 14, Thargoid tehdidi mühim seviyede arttırdı ve yörünge tesislerinde ve saldırdıkları gezegen limanlarında yıkımı görebileceksiniz. Bununla beraber, Elite: Dangerous’un “uzay kamyonu” tarafına daha çok ilgi duyuyorsanız, oynayabileceğiniz oldukca sayıda galaksi de mevcut olacak. Aftermath eylemi, tercihinize bağlı olarak etken edip kapatabileceğiniz bir özellik olacak.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.