Ender Lilies Yapımcıları ‘Redemption Reapers’ı Duyurdu

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Nadir Lilies Yapımcıları ‘Redemption Reapers’ı Duyurdu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Nadir Lilies Yapımcıları ‘Redemption Reapers’ı Duyurdu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geçen hafta meydana getirilen bazı şakalardan sonrasında Binary Haze Interactive nihayet bir sonraki projesini, Redemption Reapers adlı bir strateji RPG’sini deklare etti. Nadir Lilies: Quietus of the Knights’ta da Adglobe adlı aynı yayıncıyla çalışan geliştirici ekip, oyunun 2023 yılının şubat ayında çıkış yapacağını da duyurdu.

Öykü, toprakları yerle bir eden acımasız Mort’a odaklanacak sadece şehirler ve uluslar düşerken, Ashen Hawk Bridage olarak malum bir grup paralı asker onları geri püskürtecek. Bridage’in her üyesinin benzersiz rolleri ve becerileri olacak sadece bu ekip de tamamen günahsız değil. Dövüş esnasında oyuncular, her üyeyi daha iyi teçhizatla (craft edilebilecek) güçlendirmeye çalışacak.

Redemption Reapers Steam Sayfası Açıldı

Binary Haze Interactive CEO’su Hiroyuki Kobayashi bir basın açıklamasında, “Nadir Lilies’in başarısının peşinden, karanlık düşlem hikayelerine olan sevgimizi paylaşmak için ideal olan yeni bir türe yaklaşmayı hedefledik. Redemption Reapers’ın taktik RPG savaşı ve duygusal öykü anlatımı, 2023’ün başlarında dünyayla paylaşmak için sabırsızlandığımız unutulmaz bir edinim sizleri bekliyor olacak.” ifadelerini kullandı.

Projeye sanayi gazisi Masayuki Horikawa (Advance Wars 1 ve 2, Tokyo Mirage Sessions ve Super Smash Bros) liderlik etmiş olduğu için hayranlar büyük beklenti içinde. Lucien Dodge (The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel), Kyle McCarley (13 Sentinels: Aegis Rim, NieR: Automata), David Lodge (Persona 5, Final Fantasy 15) ve Allegra Clark (Apex Legends) şeklinde seslendirme kabiliyetleri de projeye dahil.

Oyunun Steam sayfasının açıldığını da belirtelim. Buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.