Epic Games, Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

0 14

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games, Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games, Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyunlarıyla cüzdanlarımıza bayram yaşatmaya devam ediyor. Mağaza, 1 Aralık’a kadar 280 TL değerindeki Star Wars: Squadrons‘u bedava dağıtıyor. Oyuna kalıcı olarak sahip olmak için bir kez kütüphanenize eklemeniz yeterli. Peki, 1 Aralık’ta Squadrons’un yerini alacak yapımlar neler? Önümüzdeki haftadan itibaren sıra tabanlı strateji Fort Triumph ve modelleme oyunu RPG in a Box, 1 Aralık ila 8 Aralık arasında Epic Games Store’da ücretsiz olarak alınabilecek.

Toplam değeri 82 lirayı bulan yapımları tek kuruş ödemeden kütüphanenize ekleme şansınız var. CookieByte Entertainment tarafından geliştirilen Fort Triumph, farklı niteliklere sahip kahramanları yönettiğiniz ve geliştirdiğiniz, nesneler topladığınız ve kasabalar inşa ettiğiniz sıra tabanlı bir strateji oyunu. Esprili, parodi bir fantezi öykü boyunca benzersiz yetenek setlerine sahip bir kahraman grubuna liderlik edeceksiniz. Oyun, farklı konumlar ve olaylar, yöntemsel olarak oluşturulmuş haritalar ve oyuncuların ekipleriyle yeni maceralara atılacağı bir hikaye modu da dahil çok sayıda görev içeriyor.

Epic’in Sıradaki Ücretsiz Oyunları Netlik Kazandı

RPG in a Box ise oyuncuların çok çeşitli araçlar ve özelleştirme seçenekleriyle voksel tarzı RPG’ler ve macera oyunları oluşturmasına olanak tanıyor. Örneğin, hava durumu sistemleri, ızgara tabanlı dünyalar, etkileşim sistemiyle interaktif NPC’ler ve nesneler, düğüm tabanlı görsel komut editörü, kullanıcıların yararlanabileceği seçenekler arasında yer alıyor.

Eğer kafanızda bir fikir ve konsept varsa, hiçbir programlama ve modelleme bilginiz olmadan bunları oyuna dönüştürebilirsiniz. Ayrıca RPG in a Box, oyunlarınızı Windows, Linux ve MacOS dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir işletim sistemi formatına aktarmanıza olanak tanıyor. 2022’de şimdiye kadar 80’den fazla ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, yıl bitmeden bunlara yenilerini ekleyecek. Fort Triumph ve RPG in a Box, 1 Aralık‘tan itibaren ücretsiz olarak talep edilebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.