Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (15 Aralık)

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (15 Aralık) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (15 Aralık) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games gizemli oyunu ne olacak sorusunun cevabı belli oldu. Her hafta parasız bir yada iki oyun ile yüzlerimizi güldüren Steam’in en büyük rakibi olan oyun mağazası, yaz tatili ve yılbaşı sezonu şeklinde dönemlerde her gün 1 tane oyun dağıtmayı da alışkanlık haline getirdi.

Yılbaşı süreci süresince 15 Aralık 2022’den 5 Ocak 2023’e kadar her gün 1 tane parasız oyun verecek olan oyun mağazası, kütüphanemizi ağzına kadar oyun doldurmakta ve Steam’e sağlam bir rakip olmakta kesin. Gizemli oyunu erken öğrenmek isteyenler için bir tahminde bulunmuştuk. Peki bizim oyun tahminimiz doğru çıkmış oldu mu? Gelin öğrenelim.

İlk Epic Games Gizemli Oyunu (15 Aralık)

Bilmeyenler için, çevrimiçi yada tek başınıza oynayabileceğiniz kule müdafa oyunu olan Bloons TD 6, Türkçe dil desteğine haiz ve milyonlarca kayıtlı kullanıcı olan öğrenmesi kolay sadece ustalaşması zor bir strateji oyunu. Maymun kişiliklerle oynanan bu garip yapımı zamlanan fiyattan ilkin almadıysanız, oyunu tecrübe etmek için mükemmel bir fırsat.

Parasız oyun tahminimiz doğru çıktı ve Epic Games Store’un ilk gizemli oyunu Bloons TD 6 oldu. Geçtiğimiz haftalarda zamlanan ve fiyatı 160 TL‘ye yükselen oyunu derhal talep edebilirsiniz. Oyunu talep etmek için 16 Aralık TSİ 19.00’a kadar vaktiniz bulunduğunu bir kez daha hatırlatalım. O yüzden oyunu talep etmek için acil edin.

Epic Games Store’dan parasız oyun iyi mi alınır? Epic Games’in dağıttığı parasız oyunları bu bağlantıdan talep edebilirsiniz. Oyunu bir kez talep ettikten sonrasında oyunun sonsuza kadar kütüphanenizde kalacağının altını çizelim. Son olarak, bu oyunları talep edebilmek için tek şartın mağazaya üye olmak ve üye olduktan sonrasında iki aşamalı kimlik doğrulamayı açmak bulunduğunu belirtelim.

İlk Epic Games gizemli oyunu sizleri memnun etti mi? Peki sıradaki oyun hakkında bir tahmininiz var mı? Sıradaki oyun ile alakalı düşüncelerinizi de yorumlar kısmına bekliyoruz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.