Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (17 Aralık)

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (17 Aralık) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (17 Aralık) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Üçüncü Epic Games gizemli oyun da belli oldu. Epic Games Store’un yeni yıla geri sayım olarak parasız oyunlar dağıtması bir Aralık ayı geleneği haline geldi ve bu durum 2022’nin son ayında da değişmedi.

Epic Games Store parasız gizemli oyunlar promosyonu, ilk olarak bu senenin başlarında piyasaya sürülen kule müdafa oyunu Bloons TD 6 ile başladı. Önceki Epic Games Store parasız gizem oyunları, bu oyunların mağazanın yıl süresince haftalık parasız oyunlarının bir parçası olarak çoğu zaman verdiği oyunlardan daha yüksek profilli oyunlar olması için bir emsal oluştururdu. Bu yüzden, bu yıl için beklentiler düştü.

Üçüncü Epic Games Gizemli Oyunu (17 Aralık)

Horizon Turbo Chase’in yerini, şu andan itibaren 18 Aralık TSİ 19.00’a kadar mevcut olacak olan en yeni parasız oyun teklifi Costume Quest 2 aldı. Geçen yılki Epic Games Store parasız gizem oyunları promosyonu kesinlikle daha düşük bütçeli bağımsız oyunları içeriyordu sadece bununla beraber büyük bütçeli oyunları da görüyorduk.

Mesela, Prey, Control ve Tomb Raider serisi şeklinde oyunları parasız oynama şansı yakalamıştık. Bloons TD 6 ve Horizon Chase Turbo‘nun sevenleri olabilir ve her iki oyun da muhteşem derecede iyi oyunlar olsalar da, geçen yıl verilen oyunların yerini tutamayacakları da oldukca belirgin. Bakalım sıradaki Epic Games gizemli oyun yüzleri güldürebilecek mi?

Yılbaşı süreci süresince 15 Aralık 2022’den 5 Ocak 2023’e kadar her gün 1 tane parasız oyun verecek olan oyun mağazası, büyük bir Yılbaşı İndirimi de başlattı ve kupon dağıtmaya yeniden geri döndü. Kuponlu yada kuponsuz alabileceğiniz nispeten eski yüzlerce oyun indirimdeyken, yeni çıkmış oyunlarda bile sağlam indirimler mevcut.

Üçüncü Epic Games parasız oyunu sizleri memnun etti mi? Yarın verilecek oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Sıradaki oyun hakkında düşüncelerinizi de yorumlar kısmına bekliyoruz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.