Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (23 Aralık)

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (23 Aralık) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (23 Aralık) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games gizemli oyun fırsatları hemen hemen sona ermedi. Mağazanın 23 Aralık 2022’de oyuncularla buluşturacağı parasız oyun da açıklandı. Yılbaşı fırsatlarından ilk kez haberiniz olduysa, parasız oyunları kütüphanenize eklemek için her gün TSİ 19.00’da dağıtılmaya süregelen oyunları 24 saat içinde talep etmeniz gerek.

Geçtiğimiz gün, her birisi 89 TL değerinde olan Fallout 1, Fallout 2 ve Fallout Tactics ücretsiz bir şekilde verildi. Nostalji seven hayranlar için güzel bir fırsat olsa da, Epic Games Store’un büyük oyun vermesini bekleyen hayranların yüzü bir türlü gülmedi. Şimdilik yalnızca eski oyunlar ve bağımsız yapımlar veren mağazanın son güne kadar bu şekilde devam edip etmeyeceği net değil.

Epic Games Gizemli Oyun (23 Aralık)

Düşmanlarla dolu çorak araziyi keşfetmeniz, karakterinizi güçlendirmeniz ve dünyanın geri kalanından izole edilen korkulu bir dünyada sağ kalan gruplardan bir tanesine katılmanız ihtiyaç duyulan 49 TL tutarındaki Encased, distopik bir ortamda geçen klasik bir izometrik RPG oyunu. Beş benzersiz sınıftan biriyle başlayabileceğiniz oyunda, geri dönüşü olmayan ve radyasyonla dolu bir dünyada yolculuğa çıkacaksınız.

Bugün verilen Epic Games gizemli oyunu yada öteki oyunları talep etmek için “iki aşamalı kimlik doğrulama” işlevini etken hale getirmeniz icap ettiğinin altını çizelim. Bunu yapmazsanız, oyunları talep edemezsiniz. Parasız oyunları bir kez talep edince, sonsuza kadar sizin olacak. Bugünün oyunlarını almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.