Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (26 Aralık)

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (26 Aralık) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Gizemli Oyun Açıklandı (26 Aralık) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games gizemli oyun serüveni beklentileri arşa çıkarmaya başladı. Mağazanın 25 Aralık 2022’de oyuncularla buluşturacağı parasız oyun açıklandı. Parasız oyun fırsatlarından faydalanabilmek için, mağazanın verdiği oyunları kütüphanenize eklemek için her gün TSİ 19.00’da dağıtılmaya başlamış olan oyunları 24 saat içinde almanız gerek.

Geçtiğimiz gün, 329 TL değerinde olan Death Stranding: Director’s Cut‘ı ücretsiz bir şekilde veren mağaza, birçok oyun severi mutlu etti. Hideo Kojima’nın sevilen yapımının standart sürümü yerine gelişmiş sürümünün verilmesi de beğeni topladı. Oyunun çıkışı üstünden birkaç yıl geçmiş olsa da, bu şekilde büyük bütçeli bir AAA yapımın parasız olması mükemmel.

Epic Games Gizemli Oyun (26 Aralık)

  • F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

Metroidvania türündeki aksiyon platform oyunu 159 TL tutarındaki F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, Dieselpunk estetiği kullanan tasarımı ile türün sevenlerini etkilemeyi başardı. Meşale Şehri’nin hayvanları, altı yıl ilkin Direniş Savaşı’nda işgalci Robot Lejyonu tarafınca yenildiğinden beri eski Direniş savaşçısı tavşan Rayton, ortalarda görünmüyordu. Artık, sahneye çıkma zamanı geldi.

Bugün verilen Epic Games gizemli oyunu talep etmek için “iki aşamalı kimlik doğrulama” adımını tamamlamanız gerek. İki aşamalı korumayı açmadığınız taktirde, oyunları talep edemeyeceğinizi belirtmeden geçmeyelim. Parasız oyunları bir kez talep edince, artık devamlı kütüphanenizde duracak. Bugünün parasız oyununu almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.