Epic Games Haftalık Ücretsiz Oyunlar (1

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Haftalık Parasız Oyunlar (1 ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Haftalık Parasız Oyunlar (1 ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games parasız oyunlar sıralaması 2022 yılının bitmesine azca bir süre kala uzamaya devam ediyor. Sınırı olan süreliğine parasız dağıtılan 280 liralık Yıldız Wars Squadrons, yerini iki güzel indie oyuna bırakıyor. Toplam kıymeti 82 lirayı gören sıra tabanlı strateji Fort Triumph ve modelleme oyunu RPG in a Box, 1 – 8 Aralık tarihleri içinde Epic Games Store’da ücretsiz bir şekilde alınabilecek.

Parasız oyunlar Epic Games kullanıcılarına yalnızca tutum ettirmiyor, bununla birlikte hemen hemen keşfetmedikleri yeni yapımları deneyim etme şansı tanıyor. Öyleki ki, normalde para vermeyeceğiniz ya da karşınıza bile çıkmayacak oyunlar (bilhassa bağımsızlar), bir çok süre fanatik bırakan bir deneyimin kapılarını açıyor. Bu haftanın bedavaları da bu türden bir etkiye haiz.

Epic Games Parasız Oyunlarını Almayı Ihmal etmeyin

CookieByte Entertainment imzalı Fort Triumph, XCOM’un sıra tabanlı cenk sistemini Heroes of Might and Magic’in yönetim ve bulgu mekanikleriyle birleştiren bir strateji oyunu. Değişik niteliklere haiz kahramanları yönettiğiniz yapımda kasabalar inşa edebilir, kıymetli eserler toplayabilir ve karakterlerinizi geliştirebilirsiniz. Dört fraksiyon ve dört derslik içinde seçim yapma şansınız var. Oyunu ister öykü ister skirmish modunda deneyimleyebilirsiniz.

Justin Arnold tarafınca geliştirilen ve gösterilen RPG in a Box ise kolay şekilde oyun ve başka interaktif deneyimler yaratmanıza olanak sağlıyor. Üstelik bunun için programlama yada modelleme bilmenize de gerek yok. Oldukça çeşitli özelleştirme seçenekleri ve araçların yer almış olduğu yapımda, oluşturduğunuz projeyi Windows, Linux ve macOS’e bağımsız bir oyun biçiminde aktarabilir, böylece RPG in a Box’a haiz olmayanların da oyununu oynamasını sağlayabilirsiniz.

Epic Games haftalık parasız oyunları 8 Aralık‘a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.