Epic Games Oyunlarına Sınırlı Hesap Seçeneği Geldi

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Oyunlarına Sınırı olan Hesap Seçeneği Geldi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Oyunlarına Sınırı olan Hesap Seçeneği Geldi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games; Fortnite, Fall Guys ve Rocket League benzer biçimde çevrimiçi oyunları daha güvenli hale getirmek için küçüklere uygun yeni bir hesap türü sunuyor. Sınırı olan Hesap olarak adlandırılan bu yeni seçenek ülkelerin dijital yaşlarına gore işleyecek. Sadece genele bakıldığında, denetimli hesap 13 yaşın altındaki oyuncuların Epic hesaplarına otomatikman uygulanacak.

Bu hesap seçeneği uygulandığında; sesli söyleşi, oyun yada eklenti satın alma, Epic Games‘e ilişik olmayan oyunları indirme ve Epic hesabını Feysbuk benzer biçimde bölgelere bağlama özellikleri dönem dışı bırakılacak. Bu özelliklerden herhangi birine erişim sağlamak için, hesap sahibi çocuğun ebeveynlerinin e-posta vasıtasıyla izin alması gerekecek.

Epic Games Düzmece Yaşı Iyi mi Anlayacak?

Çocuklar; Fortnite, Rocket League ve Fall Guys benzer biçimde oyunları dostlarıyla ve yabancılarla çevrimiçi olarak oynamaya devam edebilecek. Daha ilkin meydana getirilen tüm satın alımlar yada kazanılan oyun içi ödüller de kalıcı olacak. Evlatların sınırı olan hesabı atlatmak için yalan söylemesi normal olarak kolay ve bunun denetlenmesi olanaksız. Sadece bilgili çocuklar ve ebeveynlerin gene de bu özelliği uygulayabilecek olması oldukça güzel.

Tüm yaş gruplarında çevrimiçi güvenlik, geliştiriciler için devamlı ön planda içeriyor. Kısa bir süre ilkin Riot ve Blizzard, evlatları anlayabilmek için Valorant ve Overwatch 2’de sesli sohbetleri kaydetmeye başladıklarını bildirdi. Hem de popüler gösterim platformu Twitch, evlatları güvende tutmak için güvenlik ve erişim mevzusunda oldukça sıkı çalışıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.