Epic Games Store, Yılbaşına Kadar Her Gün Oyun Dağıtacak

0 12

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Store, Yılbaşına Kadar Her Gün Oyun Dağıtacak ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Store, Yılbaşına Kadar Her Gün Oyun Dağıtacak ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Epic Games Store, yılbaşına kadar olan süreç boyunca her gün bir adet ücretsiz oyun dağıtacak. PlayStation Plus ve Xbox Game Pass ücretsiz oyunlarını her ay doğru bir şekilde sızdıran Dealabs kullanıcısı billbil-kun‘dan gelen bilgiye göre yine oyuna doyacağız.

Epic Games Store, 2019’da yılbaşına kadar olan 1 haftalık süreçte 12 oyun, 2020 ve 2021’de ise yine aynı dönemde 15 ücretsiz oyun dağıttı ve oyuncuları mutlu etti. Aynı ücretsiz oyun kampanyasının bu yıl tekrarlanıp tekrarlanmayacağının sorulması üzerine billbil-kun, teklifin 25 Aralık ile 10 Ocak 2023 arasında bir noktada başlayacağını söyledi.

Epic Games Store Bol Keseden Ücretsiz Oyun Dağıtacak

Epic Games Store, Aralık 2018’de kullanıma sunulduğundan bu yana yüzlerce ücretsiz oyun dağıttı. Şirkete göre, geçen yıl toplam değeri günümüz itibarıyla 39.500 TL olan olan 89 ücretsiz oyun sundu ki bu sayı 2020 yılında 103 oyuna kadar yükselmişti. Kullanıcılar, 2021’de 765 milyondan fazla ücretsiz oyun talep ederek fırsatlardan bol bol yararlandı.

Şu anda her hafta en az bir oyun dağıtmaya devam eden hizmet, bu hafta EA Motive’in geliştirdiği uzay savaş oyunu Star Wars: Squadrons’u 1 Aralık’a kadar ücretsiz olarak sunacak. Star Wars: Squadrons, 1-8 Aralık tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak talep edilebilecek ve önümüzdeki hafta Fort Triumph ve RPG in a Box oyunculara sunulacak.

Amazon Prime Gaming üyelerinin şu anda hiçbir ek ücret ödemeden yedi PC oyunu talep edebileceğini de hatırlatalım. Kasım ayının “ücretsiz” Prime Gaming oyunları Fallout New Vegas: Ultimate Edition, WRC 9: FIA World Rally Championship, Indiana Jones and the Last Crusade, Last Day of June, Etherborn, Whispering Willows ve Facility 47 gibi oyunlar mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.