Epic Games Store’da 99 TL Değerinde İki Oyun Ücretsiz!

0 0

Bugünki makalemizde sizlere Epic Games Store’da 99 TL Değerinde İki Oyun Parasız! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Epic Games Store’da 99 TL Değerinde İki Oyun Parasız! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Epic Games Store parasız oyunları hız kesmeden dağıtılmaya devam ediyor. Bu haftanın oyunlarını derhal oynamayı planlamıyor olsanız bile, bu parasız oyunları kaçırmayın. Bu haftanın oyunları yüzlerce lira tutarındaki büyük yapımlar olmasa da, her ikisi de birbirinden kaliteli oyunlar olduğundan ne olursa olsun kütüphanenizde yer alması gerek.

Epic Games her hafta parasız oyunlar veriyor ve ikimiz de bu oyunları kaçırmamanız için tüm parasız oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta, Commandos’tan esin alan ve günümüzde bu benzersiz türün öncülerinden olan bir strateji oyunu ile uzaya ilgi duyan her insanın merakla oynayacağı ve kendisini Elon Musk ile kıyaslayabileceği bir simülasyon oyunu parasız.

Epic Games Store Parasız Oyunları (5 Ocak)

  • Kerbal Space Program
  • Shadow Tactics – Aiko’s Choice

Son olarak parasız oyunları indirmek için, hesabında oturum açmış durumdayken Epic Games Store parasız oyunlar sayfasına gitmeniz kafi. Her hafta olduğu şeklinde, teklif sona ermeden ilkin oyunları kütüphanenize eklediğiniz sürece bu oyunları istediğiniz süre indirebilirsiniz. Bu hafta, Kerbal Space Program ve Shadow Tactics – Aiko’s Choice‘ı talep edebilirsiniz.

Kerbal Space Program‘da Kerbal adında olan bir uzaylı ırkı olarak uzaya roket fırlatmaya çalışıyorsunuz. Çeşitli parçalarla tamamen gerçekçi ve yörüngesel fizik kurallarına dayanarak tamamen işlevsel uzay araçları inşa etmeniz gerek. Gözünüz korktu mu? Yalan yok, hakkaten sıkıntılı bir yapım sadece bu biçim mevzularla ilgilenen herkeste bağımlılık meydana getirecek.

Epic Games Store’da 40 TL’ye satılan Aiko’s Choice, Commandos benzeri gizlilik oyunu Shadow Tactics için gösterilen bağımsız bir ek paket. Edo süreci Japonya’sında geçen oyunda, geçmişinin hayaletlerini avlamak suretiyle yola koyulan yetenekli ninja Aiko ve ölümcül suikastçılardan oluşan yoldaşlarını yönetiyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.