Exxen Üyelik Fiyatına Zam: Netflix’i Geçti

0 3

Bugünki makalemizde sizlere Exxen Üyelik Fiyatına Zam: Netflix’i Geçti ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Exxen Üyelik Fiyatına Zam: Netflix’i Geçti ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Exxen üyelik fiyatı 2023 yılındaki ilk zammını aldı. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital gösterim platformu, tüm paketlerinde fiyat güncellemesine gitti. Benzer biçimde ve Konuşanlar benzer biçimde popüler içeriklerinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin gösterim haklarını da elinde bulunduran abonelik servisi, artık daha pahalıya mal olacak. Peki, zammın arkasından Exxen aylık üyelik ne kadar oldu?

Buna bakılırsa dijital içerik platformunun reklamlı üyelik paketi aylık 49,90 TL olarak güncellenirken, senelik paket aylık 41,90 TL (Toplam 502,80 TL) oldu. Exxen reklamsız üyelik ise aylık 69,90 TL ve senelik 58,50 TL’ye (Toplam 702 TL) terfi etti. Böylece gösterim hizmetinin temel planı, aylık 45,99 TL olan Netflix’i geçti. Fiyat değişikliğinin Exxen’in kullanıcı tabanını iyi mi etkileyeceği merak mevzusu. Toplumsal medyada, zamma yönelik büyük bir tepki var.

En Ucuz Exxen Üyelik Fiyatı 49,90 TL Oldu

Bunların haricinde bir de ExxenSpor Paketi bulunuyor. Bu katmanın içinde Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konuşma Ligi’nden canlı maçlar yer ediniyor. Reklamlı Sezonluk Paket, aylık 102,90 TL’ye (Toplam 1.234,80 TL), Reklamlı Aylık Paket, 129,90 TL fiyata terfi etti. Reklamsız ExxenSpor paketleri ise sezonluk 119,50 TL (Toplam 1.434 TL), aylık 149,90 TL olarak güncellendi.

Exxen tarafınca kullanıcılara gönderilen bilgilendirme mesajında, yeni fiyatların 5 Ocak 2023 tarihinden itibaren geçerli olacağı açıklandı. E-postada yer edinen ifadeler şu şekilde: “Kıymetli üyemiz, Türkiye’nin Dijital Platformu Exxen olarak içeriklerimizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da çoğaltmak için abonelik fiyatlarımızı 5 Ocak 2023 tarihinden itibaren güncelliyoruz”

Zamlanan Exxen üyelik tutarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyat artışı üye yitirilmesine neden olur mı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.