Ezra Miller, Flash Olarak Ekranlara Geri Dönebilir

0 3

Bugünki makalemizde sizlere Ezra Miller, Flash Olarak Ekranlara Geri Dönebilir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Ezra Miller, Flash Olarak Ekranlara Geri Dönebilir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ezra Miller, James Gunn’ın yeni DC Evreninde The Flash olarak rol almaya devam edebilir. Ekim 2014’te duyurulmasına karşın The Flash filminin sinemalara erişmesi ortalama on yıl sürdü. Miller’ın Scarlet Speedster olarak rol almış olduğu The Flash, oldukça sayıda geliştirme aşamasından geçti. Başlangıçta geçen yıl piyasaya sürülmesi planlanan yapım, Warner Bros. kararıyla 2023 yazına erteledi.

Bununla beraber Miller’ın 2022’de oldukça sayıda yasal problem yaşaması da stüdyo için büyük bir problem teşkil ediyordu. Ezra Miller, akıl sağlığı tedavisi görmüş ve açıkca özür dilemiş olsa da yapımın geri dönerek dönmeyeceği hala münakaşa mevzusuydu.

Ezra Miller Tedavisini Tamamladı

Variety’ye bakılırsa çeşitli Warner Bros. yöneticileri, yollarına Miller ile devam etmek istiyor. Söz mevzusu yöneticilerin CEO David Zaslav mı yoksa Warner Bros. Pictures’ın başkanları Michael De Luca ve Pam Abdy mi olduğu belli değil. James Gunn’ın DCU’su uzun soluklu bir değişim geçiriyor ve Henry Cavill ile Dwayne Johnson benzer biçimde adlar stüdyo ile yollarını ayırıyor.

Man of Steel’i canlandıracak yeni bir yıldız arayan stüdyo, Gal Gadot’un Wonder Woman’ı için yeni bir isim seçip seçmeyeceğini de belirtmedi. The Flash gişede mükemmel olsa bile Gunn, hayranlara yeni DCU ile bir sıfırlama yaşanacağını söylemiş oldu.

Miller tedavi görmesine karşın bu, DC Studios’un Miller ile çalışmaya devam etmesi için kafi olmayabilir. Bu yüzden resmi bir onay almadan bu tarz şeyleri konuşmak hemen hemen doğru değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.