Fallout Hayranları Koşun: Space Wreck Steam’e Geliyor!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Fallout Hayranları Koşun: Space Wreck Steam’e Geliyor! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Fallout Hayranları Koşun: Space Wreck Steam’e Geliyor! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Fallout 2 gibi izometrik Black Isle klasiklerinden ilham alan Fallout tarzı yeni bir RPG oyunu olan Space Wreck, Bethesda ve Obsidian tarafından geliştirilen açık dünya serisine büyük bir sevgiyle saygı duruşunda bulunarak 5 Aralık 2022’de Steam‘de çıkış yapacak.

Oyun, Fallout: New Vegas benzeri açık uçlu bir karakter yaratıcısı sunacak ve oyuncuların görevleri birçok farklı şekilde tamamlamasına olanak tanıyacak. Klasik RPG tarzında, tüm oyun kimseyi öldürmeden tamamlanabilecek; Fallout 2 ve orijinal Syndicate gibi eski harika oyunların hayranlarının aşina olduğu izometrik perspektiften grafikler sunacak.

Space Wreck Size Sınırsız Özgürlük Sunacak

Sıra tabanlı dövüş ve yaptığınız her şeyin dünyayı etkileyeceği bir seçim sistemi ile oyun, geliştirici Pahris Entertainment’ın oyunu “İnanılmaz derin ve geniş; kasıtlı olarak kısa ama şaşırtıcı derecede derin ve birden fazla oynanış stiliyle dallara ayrılan bir macera.” olarak tanımladı.

Bir kâşif, bir diplomat veya Space Wreck fragmanındaki kısa sözlerle “tam bir pislik” olarak oynamak tamamen sizin elinizde. Dünya dolu ve ayrıntılı görünüyor ancak görünüşe göre onunla nasıl etkileşime girdiğiniz tamamen size bağlı olacak.

Çeşitli farklı uzay istasyonlarında ve galaksiler arası habitatlarda yer alan görevleriniz, eskiyen makineleri onarmak için kaynaklar ve parçalar elde etmeye odaklanacak. Bilgisayar korsanlığı, diyalog seçimleri ve orijinal Fallout benzeri keskin bir retro-fütüristik estetik, aynı zamanda Obsidian’ın The Outer Worlds gibi daha modern RPG mekanikleri oyunda yer alacak.

Space Wreck 5 Aralık’ta piyasaya çıkacak ancak ücretsiz demoyu şimdiden Steam’de oynayabilirsiniz.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.