Far Cry 6 Ek Paketi Lost Between Worlds Tanıtıldı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Far Cry 6 Ek Paketi Lost Between Worlds Tanıtıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Far Cry 6 Ek Paketi Lost Between Worlds Tanıtıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ubisoft, merakla beklenen Far Cry 6: Lost Between Worlds ek paketinin çıkış tarihini ve fiyatını deklare etti. Gerilla Dani Rojas’ın macerasını mevzu alan oyun, oldukça karışık eleştirilere maruz kalmıştı. Bu yüzden ümit ederim Lost Between Worlds oyuncuların gidişatını düzeltebilir. Geçtiğimiz günlerde Xbox Veritabanında görülen bir sızıntı sebebiyle ek paketin yalnızca Game of the Year Edition‘ın bir parçası olacağından kaygı duyulmuştu.

Game of the Year Edition, şu anda Epic Games’te 539 TL PS Store’da ise 383 TL. Sadece söylenenlere gore bu ek paket senenin oyunu sürümünden ayrı da satılacak. Ek paket 6 Aralık’ta Konsollarda ve PC’de piyasaya sürülecek. 19,99 dolardan fiyat biçilen Lost Between Worlds’ün Türkiye fiyatı hemen hemen kesinleşmedi. Isterseniz birazcık fragmana göz atalım.

Far Cry 6 Ek Paketi Yeni Tabanca Mekaniği İçeriyor

Fragmanda Dani, her birinin kendi kuralları olan boyutsal yarıklardan geçiyor. Görünüşe gore Dani, yol süresince dünya dışı bir arkadaştan yardım alacak.
Boyut yarıklarının her biri, elementlere bağlı şeklinde görünen kristal benzeri düşmanlar içeriyor. Dani’nin silahı, karşılaşmış olduğu düşman türüne bağlı olarak renk değiştiriyor. Ek olarak ek pakette yeni düşmanlar ve oyun zorlukları ile beraber hayatta kalma denemeleri yer ediniyor.

Birkaç gün içinde Lost Between Worlds yayınlanacak bu yüzden kesinlikle fragmanına göz atın. Bu yeni genişlemenin tamamen bağımsız olup olmadığı hakkında oldukça azca informasyon var sadece bu genişleme, Ubisoft’un markanın devamıyla ilgili planları hakkında ipucu verebilir.

Far Cry 6: Lost Between Worlds, 6 Aralık’ta PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkıyor.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.