Far Cry 6 Ücretsiz Oynanabilecek (Yüzde 67 İndirim Fırsatı)

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Far Cry 6 Parasız Oynanabilecek (Yüzde 67 İndirim Fırsatı) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Far Cry 6 Parasız Oynanabilecek (Yüzde 67 İndirim Fırsatı) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ubisoft tarafınca meydana getirilen açıklamada, Far Cry 6 Parasız Tecrübe etme Sürümü‘nün tüm platformlarda yayınlandığı duyuruldu. Bugünden itibaren PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Epic Games Store ve Ubisoft Connect üstünden oyunun demosuna erişmek mümkün olacak. Tecrübe etme sürümü için ne konsol ne de PC tarafında herhangi bir hizmete üye olmanız gerekmiyor.

Eğer demoyu deneyimledikten sonrasında tam sürümü satın almaya karar verirseniz, tüm ilerlemeniz otomatikman ana oyuna aktarılacak. Far Cry 6 Parasız Tecrübe etme Sürümü, Isla Santuario bölgesini ve oyunun ilk yedi görevini içeriyor. Bu da, Libertad Rises görevinin sonuna kadar oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Ek olarak oyunun fiyatında da mühim bir fırsat sunuluyor. Far Cry 6, Ubisoft Store Kış İndirimleri süresince yüzde 67’ye varan indirimle satılacak.

Far Cry 6 Parasız Tecrübe etme Sürümü Gösterildi

Far Cry 6 demosuna tüm platformlarda erişilebilecek.

Normalde 359 TL olan Deluxe Edition 118,47 TL‘ye düşerken, 539 TL tutarındaki Game of the Year Edition ise 215,60 TL‘ye geriledi. 269 liralık standart sürümde ise herhangi bir indirim yok. Eğer serinin son macerasını hemen hemen deneyimleme şansınız olmadıysa, parasız denemeden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Böylece tam sürümü satın almadan ilkin oyun hakkında azca oldukça informasyon sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak Ekim 2021’de piyasaya sürülen Far Cry 6, tropikal bir ülke olan Yara’da geçiyor. Eli kanlı diktatör Anton Castillo, oğlu Diego ile beraber ülkeyi demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Yara yerlisi Dani Rojas olarak, bu zalim rejime karşı toplumu özgürlüğe kavuşturacak bir ayaklanmaya liderlik ediyorsunuz. Oyundaki ana düşmanımız Anton Castillo’yu, Breaking Bad, Better Call Saul ve The Boys benzer biçimde meşhur dizilerden tanınan Giancarlo Esposito canlandırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.