FIFA 23 Xbox’ta Acayip Bir Fiyata Düştü!

0 15

Bugünki makalemizde sizlere FIFA 23 Xbox’ta Acaip Bir Fiyata Düştü! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda FIFA 23 Xbox’ta Acaip Bir Fiyata Düştü! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Steam ve Epic Games Store’da yüzde 60 indirime giren FIFA 23, şimdi de Xbox Store’da kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Normalde 699,99 lira olan futbol oyunu, şu anda Xbox One için 139,99 liraya satılıyor. 799,99 TL tutarındaki Xbox Series X / S sürümü ise 159,99 liradan listeleniyor. Bununla beraber oyunun mağaza sayfasına girdiğinizde One sürümünün 209,99 TL, Series sürümünün ise 399,99 liraya satıldığını görebiliriz.

Yukarıdaki fiyatlar, FIFA 22 içinden meydana getirilen satın almalarda geçerli. Kısaca şu anda Xbox konsolunuzda serinin bundan önceki oyunu var ise, onun içinde çıkan tanıtımlar vasıtasıyla Series sürümü 159,99 liraya, One sürümü 139,99 liraya alabilirsiniz. Bu bilgiye Twitter’da Alkan Adakaner yardımıyla ulaştığımız için kendisine teşekkür ediyoruz.

FIFA 23 Xbox One Sürümü 139,99 TL!

Bildiğiniz benzer biçimde EA ve FIFA arasındaki lisans anlaşması bu senenin sonunda resmen bitecek. Bu da, FIFA 23‘ün ikonik serideki son oyun olacağı anlamına geliyor. Gelecek yıldan itibaren kendi markasına geçecek olan Amerikalı yayıncı, yeni oyunlarını EA Sports FC adıyla piyasaya sürecek. Eylül ayında çıkan FIFA 23’ün tüm platformlarda bu kadar süratli indirime girmesinin sebeplerinden biri bu olabilir.

Her ne olursa olsun, EA’in elinden ulaştığında süratli bir halde FIFA 23’ten maksimum kar sağlamak istediği fazlaca açık. Kim bilir lisans anlaşması sona erdiğinde FIFA 23 satıştan kalkabilir ya da adı değişebilir. Ayrıca FIFA 23 Xbox kampanyasından yararlanmak için EA Play yada Game Pass Ultimate üyeliği icap ettiğini de belirtmeden geçmeyelim. Eğer şartları karşılıyorsanız ve bütçeniz müsaitse, fırsatı değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.