Fiyat Performans Bluetooth Kulaklık Önerileri 2022

0 17

Bugünki makalemizde sizlere Fiyat Performans Bluetooth Kulaklık Önerileri 2022 ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Fiyat Performans Bluetooth Kulaklık Önerileri 2022 ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Fiyat performans bluetooth kulaklık önerilerimiz ile cüzdanlarınızı rahat ettirmek için bir liste hazırladık. Günümüzde, bilinen markaların reklamını sıklıkla yaptığı tam anlamıyla kablosuz kulaklıkların fiyatları dudak uçuklatan boyutlara ulaştı ancak hala bütçe dostu cihazlar mevcut.

İçeriğimizde, 500 TL altı bluetooth kulaklıkları derledik. Hala bu fiyata kulaklık kaldı mı dediğinizi duyar gibiyim ancak Lenovo gibi popüler markaların giriş seviyesi kulaklıklarını hala uygun fiyatlara satın alma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Gelin lafı daha fazla uzatmadan, fiyat performans kulaklık önerileri listemize geçelim.

Fiyat Performans Bluetooth Kulaklık 2022

  • Polygold i12 TWS (100 TL)
  • Snopy SN-BT155 (140 TL)
  • Polosmart FS58 (150 TL)
  • Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (200 TL)
  • Lenovo XT90 (200 TL)
  • Maxell Bass 13 True Wireless (250 TL)
  • Snopy AirFit (300 TL)
  • Haylou GT5 (370 TL)
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite (499 TL)

1- Polygold i12 TWS (100 TL)

Polygold i12 TWS

Fiyat performans lafının hakkını veren Polygold i12 TWS, bana müzik dinletsin ve cebimi de yakmasın diyenlerin bakması gereken bir model. Fiyatından da anlayacağınız gibi öyle yüksek ses beklentinizin olması gereken bir cihaz değil.

Yine de Bluetooth 5.0 desteklemesi, 120 dakikada tam şarj olması, 3 saatlik kullanım süresi ve kutu ile birlikte 60 saat pil ömrü sunması gibi özellikleri ile 100 TL’nin hakkını veren bir cihaz. Fiyat performans bluetooth kulaklık 2022’de nedir deseniz, Polygold i12 TWS derim.

2- Snopy SN-BT155 (140 TL)

2 Snopy SN BT155 140 TL

Fiyatının Polygold i12 TWS’ten yüksek olmasına rağmen Bluetooth 4.0 destekleyen ve yeni teknolojilere ayak uyduramayan modeli, kulak içi kulaklık seviyorsanız tasarımından ötürü tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, fiyat performans tanımının hakkını vermesi için (ne kadar etkili bilemesek de) içerisinde Aktif Gürültü Önleme sistemi mevcut. Son olarak, su damlalarına ve tere karşı dayanıklılık da bu kulaklık içerisinde var ancak mümkün olduğunca suyla az temas ettirmenizi tavsiye ediyoruz.

3- Polosmart FS58 (150 TL)

Polosmart FS58

Güçlü bas özelliği ile öne çıkan fiyat performans bluetooth kulaklık olan Polosmart FS58, Bluetooth 5.1 standartını destekliyor ve 2 saat kullanım süresi sunuyor. Bu süre kutusu ile birlikte 8 saate kadar çıkıyor.

Pasif Gürültü Önleme özelliğine de sahip olan Polosmart FS58, hem müzik hem de çağrı kontrol özelliklerine sahip ve kulaklık birimleri yalnızca 7 gram ağırlığında. Son olarak suya ve tere dayanıklılık barındırmadığının da altını çizelim.

4- Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (200 TL)

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Google Asistan ve Siri Asistan desteği ile öne çıkan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Dokunmatik Sensör ve Yakınlık Sensörü gibi özellikleriyle de rakiplerine karşı öne çıkıyor.

Pasif Gürültü Önleme ile gelen kablosuz kulaklık, 4 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve kutusuyla birlikte bu süreyi 20 saate kadar çıkarabiliyor. Bluetooth 5.0 standartına sahip olan Xiaomi Mi Basic 2’nin şarj süresi ise yalnızca 90 dakika.

5- Lenovo XT90 (200 TL)

Lenovo XT90

Fiyat performans bluetooth kulaklık 2022 modelleri gerçekten büyük bir sıçrama yaşadı. Dokunmatik Sensör ve Pasif Gürültü Önleme özelliklerini içerisinde barındıran Lenovo XT90, dinamik bir sürücüye de sahip.

Kutusuz 3 saat, kutu ile birlikte 20 saat kullanım süresi sunan kablosuz kulaklığın kullanım süresi 200 saate kadar çıkabiliyor. Rakiplerinden ise IPX5 toza karşı ve IPX4 suya karşı koruma özellikleri ile ayrılan Lenovo XT90, 2 mikrofon özelliği ile de fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

6- Maxell Bass 13 True Wireless (250 TL)

Maxell Bass 13 True Wireless

Kulak Sabitleyici özelliği ile öne çıkan fiyat performans bluetooth kulaklık modeli Maxell Bass 13 True, bass konusunda iddialı bir kablosuz kulaklık. Bluetooth 5.0 standartı ile gelen kulaklık da yine Pasif Gürültü Önleme özelliği mevcut.

Kullanım süresi 6 saat olan cihaz, kutu ile birlikte 36 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor ve hem çağrı hem müzik kontrol özellikleri sunuyor. Tek eksi yanı ise suya ve toza dayanıklılık sunmaması. Yani spor için alıyorsanız, yukarıdaki modele bakmanıza tavsiye ediyorum.

7- Haylou GT5 (370 TL)

Haylou GT5

Yine hem Google Asistan hem de Siri Asistan desteği olan Haylou GT5, 7.2 mm sürücüleri ile müzik kalitesini rakiplerinin bir adım önüne geçiriyor. Pasif Gürültü Önleme özelliğine sahip olan cihaz, Bluetooth 5.0’ı destekliyor.

Dokunmatik Sensör ve Duraklatma Sensörü özelliklerini de içeren kablosuz kulaklıkta suya ve toza dayanıklılık maalesef mevcut değil. Son olarak, kullanım süresi 4 saat olan cihazın kutu ile birlikte kullanım süresi ise 24 saate kadar çıkıyor.

8- Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite (499 TL)

Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite

500 TL altı alabileceğiniz en iyi fiyat performans bluetooth kulaklık olan Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite, Dokunmatik Sensör ve Yakınlık Sensörü özelliklerine sahipken, Google Asistan ve Siri Asistan da destekliyor.

Pasif Gürültü Önleme’ye de sahip olan bluetooth kulaklık, 4 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve bu süreyi kutu ile birlikte 20 saate kadar çıkarıyor. Kulaklığın en önemli özelliği ise listemizdeki ‘Gürültü Engelleyici Mikrofon‘ içeren tek kulaklık olması.

Her çeşitten ve farklı özellikler ile öne çıkan 500 TL altına alabileceğiniz tam kablosuz kulaklık modellerini listeledik. Umuyoruz ki hayalinizdeki kulaklığı bütçenize uygun olarak bulabilmişsinizdir.

Fiyat performans bluetooth kulaklık 2022 listemizdeki kulaklıklardan birisini aldınız mı veya daha önce kullandınız mı? Deneyimlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.