FM 23 Logo Paketi Yükleme (FM 23 Logo Paketi İndir)

0 18

Bugünki makalemizde sizlere FM 23 Logo Paketi Yükleme (FM 23 Logo Paketi İndir) ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda FM 23 Logo Paketi Yükleme (FM 23 Logo Paketi İndir) ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Football Manager serisi, yıldan yıla daha fazla takım ve lig lisansına sahip olmasına rağmen, hala önde gelen bazı liglerdeki takımların gerçek logolarını kullanamıyor. Eksiksiz bir yönetim simülasyonu için FM 23‘teki her takımı gerçek logosuyla görmek isteyebilirsiniz. Bu çoğu oyuncu için genellikle göze batan bir ayrıntıdır.

Neyse ki bu eksiği doğru ve estetik açıdan hoş logo paketleri kullanılarak kolayca giderebilirsiniz. Peki, FM 23 logo paketi kurulumu nasıl yapılır? Bu yazımızda, logo paketlerini nasıl indirebileceğinizi ve oyuna yüklemek için hangi adımları izlemeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Ayrıca siz değerli okurlarımız için oyunda kullanabileceğiniz logo paketi önerileri de vereceğiz.

En İyi FM 23 Logo Paketleri (FM 23 Logo Paketi İndir)

FM 23 logo paketi indirmek için öncelikle oyuna kurmak için uygun ve güvenilir bir yama bulmalısınız. Sizler için önerdiğimiz ilk paket olan FMG Standard Logos Megapack, yaklaşık 78 bin ayrı logo içeriyor. Bunların içinde kulüplerin gerçek takım logolarının yanı sıra alternatif ve retro versiyonları da bulunuyor. Pakette ayrıca Football Manager Mobile’da kullanım için 180×180 piksel logolar da var.

Standardın dışında, daha farklı logo tasarımlarıyla ilgileniyorsanız, bu sayfadaki paketleri de indirip deneyebilirsiniz. Ek olarak, takım logolarının gri metalik versiyonlarını sunan Steel Logos Megapack ve üzerinde su damlacıkları olan kulüp logoları içeren Vapor Logos Megapack‘e de göz atabilirsiniz.

FM 23 Logo Paketi Kurulumu Nasıl Yapılır?

Tercih ettiğiniz logo paketini seçip indirdikten sonra, ilk adımınız ZIP dosyasını bulması kolay bir klasöre çıkarmak olacaktır. Ardından, bilgisayarınızda Belgeler’e gidip Sports Interactive yazan klasöre tıklayarak Football Manager 2023 klasörünü açmanız gerek. Buraya girdikten sonra yeni bir klasör oluşturun ve buna Graphics adını verin.

fm 23 logo paketi kurulum
FM 23 logo paketi kurulumu için yeni bir klasör oluşturulması gerekiyor

Daha sonra bu klasörü açın ve çıkardığınız dosyaları bu konuma taşıyın. Şimdi Football Manager 2023‘ü başlatın ve kayıtlı oyunlardan herhangi birini seçin. Ardından, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan FM simgesine ve Tercihler‘e tıklayın.

Bir açılır pencere belirecek. Sol üstte Gelişmiş yazan sekmeye basın. Sağ üstteki açılır menüye gidin ve Arayüz‘e dokunun. Ardından, sol alt alana gidin, açılır menüden Ön Belleği Temizle‘yi seçin ve Evet‘e tıklayın.

football manager 2023 logo paketleri

Şimdi, aynı penceredeki Tema kategorisinin altında, Sayfaların yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullan seçeneğinin işaretini kaldırın ve Tercihlerde yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenile kutucuğunu işaretleyin. Son olarak, sağ alttaki Temayı Yeniden Yükle butonuna tıklamanız yeterlidir.

FM 23 logo paketi indirme ve kurma işlemi bu kadar. Yukarıdaki adımları doğru bir şekilde izlemeniz halinde oyundaki tüm takımları gerçek armalarıyla görebilirsiniz. Daha fazlası için FM 23 wonderkids listesi, her pozisyon için en iyi oyuncular ve en ucuz oyuncular hakkındaki diğer içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.