Forspoken’ın PlayStation 5 Fragmanı Yayınlandı

0 8

Bugünki makalemizde sizlere Forspoken’ın PlayStation 5 Fragmanı Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Forspoken’ın PlayStation 5 Fragmanı Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Luminous Productions ve Square Enix, Forspoken için PS5’in DualSense özelliklerini uygulamasına odaklanan yeni bir fragman yayınladı. Son olarak demoyu oynamamış olsanız bile birçok özellik, öteki güncel nesil oyunların yeni kontrolcüyü kullanma modeli ile benzer olduğundan sizlere tanıdık gelecek.

İlk olarak, büyüleri kullanırken değişik dirençler ve tazyik elde eden Uyarlanabilir Tetikleyiciler tanıtıldı. Burst Shot, sondaki ağır kaya mermisinden ilkin devamlı bir güçlük şeklinde hissettirirken, Crucible ise büyük bir patlama şeklinde hissedilecek. Dokunsal Geribildirim ile değişik yüzeyler ise benzersiz hissettirecek. Bahsi geçen büyülerin tümünü sizlere bu içeriğimizde anlatmıştık.

Forspoken Ne Vakit Çıkış Meydana getirecek?

Forspoken, 24 Ocak 2023’te PS5 ve PC için çıkış meydana getirecek. PS5’te Standard yada Digital Deluxe Edition için ön sipariş vermek, Symbol Combo Necklace, Trigger Happy Nails ve No Limits Cloak şeklinde bazı PlayStation temalı ödüller kazanmanızı sağlayacak. Oyunun fiyatı hem PC hem de PlayStation 5 için 699 TL olarak belirlendi.

Eğer Digital Deluxe Edition sürümünü almak isterseniz, ödemeniz ihtiyaç duyulan ücret 919 TL‘ye çıkacak. Yukarda bahsettiğimiz ön sipariş bonuslarının yanı sıra, Mini Sanat Kitabı, Mini Oyun Müzikleri, Ön Bölüm Hikâye DLC’sine Erken Erişim ve Rare Resource Kit kazanacaksınız.

PC sahipleri için yayınlanmasa da, eğer PlayStation 5’iniz var ise Forspoken’ın demo tecrübe etme sürümünü ücretsiz bir şekilde bu bağlantıdan yada oyunun mağaza sayfasından indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.