Fortnite Kış Festivali 2022 Başladı: Ücretsiz Ödüller Var!

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Fortnite Kış Festivali 2022 Başladı: Parasız Ödüller Var! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Fortnite Kış Festivali 2022 Başladı: Parasız Ödüller Var! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Fortnite Kış Festivali 2022 başladı. Kış Festivali süresince iki parasız giyim de dahil içinde toplam 17 parasız oyun içi içerik bulunan 14 Armağan Paketi’ni açmayı unutmamanız ümidiyle. Bunun yanı sıra, içerik mağazasından ise parasız bir görünüm de alabileceksiniz.

Bunların yanında Battle Royale Adası’nda mahzenden çıkarılan ekipmanları kullanın ve çeşitli “Kış Festivali Harikası” adalarını ziyaret edin. Kış Festivali, 13 Aralık 2022 TSİ 17.00’den 3 Ocak 2023 TSİ 17.00’ye kadar devam edecek. Tüm bunların detaylarına aşağıda değiniyoruz.

Fortnite Kış Festivali 2022 Bilgileri

Kış Festivali Kulübesi (eski Sıcak Barınak) oyuna dahil edildi sadece bu sefer işleri yürüten Kış Çavuşu değil. Sıcak Barınak’ta kış perisi Kar Balerini, bitkin Kızakçı Gofi ve tanıdık çehre Örgü Kazaklı Jonesy’yle karşılaşacaksınız. 

13 Aralık TSİ 17.15’ten başlayarak 14 gün süresince her gün Barınak’ta yeni bir Armağan Paketi‘ni açabileceksiniz. Bu 14 Armağan Paketi’nde toplamda 17 içerik mevcut. Oyuna tertipli giriş yaparak; iki giyim, iki planör, iki kaplama, üç lobi müziği, üç sprey ve bunların yanında birer sırt süsü, kazma, dalış izi, ifade ve emoji kazanabileceksiniz.

Üstelik Fortnite Kış Festivali 2022 ile hepsi parasız! Tüm Armağan Paketlerinin içerikleri şimdiden açıklanmadı sürpriz olarak saklandı fakat parasız kıyafetlerden ikisi Yılbaşının Sportif Mankeni giysisi ve Kızakçı Gofi giysisi olacak.

Önceki Kış Festivallerinde de olduğu şeklinde, Sıcak Barınak lobideki kar tanesi sekmesinden erişilebilir olacak. Armağan açmayı unuttursanız, Kış Festivali sona ermeden (3 Ocak TSİ 17.00’de) ilkin uğrayarak kaçırdığınız armağanları açabilirsiniz!

Son olarak, Kış Festivali sürerken (13 Aralık 2022 TSİ 17.00’den 3 Ocak 2023 TSİ 17.00’ye kadar) Fortnite‘ta oturum açan tüm Fortnite Tayfası aboneleri anında değişken Buz-Lama sırt süsüne haiz olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.