Fortnite’ın 1 Milyon Dolar Ödüllü Etkinliği Başladı

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Fortnite’ın 1 Milyon Dolar Ödüllü Etkinliği Başladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Fortnite’ın 1 Milyon Dolar Ödüllü Etkinliği Başladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

İçerik üreticisi MrBeast, Fortnite Yıldızlar Serisi’ne katılan son isim oldu. Uygun oyuncular 17 Aralık 2022 tarihinde MrBeast’in Sıkıntılı Hayatta Kalma Mücadelesi‘nde yarışarak “Puan” toplayabilecek ve mücadelenin sonunda en yüksek Puan’ı alan oyuncu zaferin sahibi olur ve 1 milyon dolarlık ödülün sahibi olacak.

Ek olarak oyuncular kafi puanı biriktirerek Dolabım’dan hususi bir şemsiye kazanabilecek. Fortnite‘ta MrBeast olarak oynamak isteyenlere de müjdemizi verelim. 15 Aralık’tan itibaren MrBeast ve MrBeast6000 giysileri Fortnite içerik mağazasından alınabilecek. Paketlerin tutarları hemen hemen açıklanmadı sadece 2 gün içinde öğreneceğiz.

Fortnite ve MrBeast’ten 1 Milyon Dolar Ödül

  • 1 Milyon Dolar Ödüllü MrBeast Ada Kodu: 7990-6907-8565

13 Aralık TSİ 17.00’de MrBeast’in Sıkıntılı Hayatta Kalma Mücadelesi adasının Fortnite’a geldiğini görmüş olacaksınız. İçerik üreticisi ekibi Atlas Creative tarafınca oluşturulan adada 17 Aralık TSİ 20.00’den itibaren oynayabileceksiniz. MrBeast’ten esin olarak oluşturulan bu deneyimde tehlikelerden kaçın, para toplayın ve “puan” kazanmak için sıkıntılı mücadelelerde hayatta kalınca.

17 Aralık TSİ 20.00 ile TSİ 23.00 saatleri içinde gerçekleşecek MrBeast’in Sıkıntılı Hayatta Kalma Mücadelesi’ni Keşfet’teki Rekabetçi Fortnite bölümünde bulabilirsiniz. Bu süre süresince arzu ettiğiniz kadar maç oynayabilirsiniz. Savaşım sona erdiğinde, sıralamanız en iyi maçınızda aldığınız puana (en yüksek puan kazandığınız maç) bakılırsa belirlenecek. En yüksek puana haiz oyuncu 1 milyon dolar kazanacak.

Bir şey kazanmak için illa en yüksek puanı toplamanıza gerek yok. Turnuvanın sonunda en iyi 100.000 oyuncu (en yüksek puan alan 100.000 oyuncu) altın Beast Şemsiyesi şemsiyesini kapacak.

Son olarak, kazanılan puanların mücadelede geçerli olması için oyuncuların Epic hesaplarında İki Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı etkinleştirmiş, hesaplarını doğrulamış ve minimum 15. hesap seviyesine ulaşmış olması gerekecek. Tüm detaylar ve katılım koşulları için lütfen MrBeast’in Sıkıntılı Hayatta Kalma Mücadelesi Resmi Kuralları yazısını okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.