Fortnite’ta 2023’ün İlk Tayfa Paketi Üyesi ‘Palageyik’ Oldu

0 4

Bugünki makalemizde sizlere Fortnite’ta 2023’ün İlk Tayfa Paketi Üyesi ‘Palageyik’ Oldu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Fortnite’ta 2023’ün İlk Tayfa Paketi Üyesi ‘Palageyik’ Oldu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ocak 2023 için Fortnite Tayfa Paketi nihayet açıklandı. Oyunun abonelik sistemi ile 79 TL karşılığında her ay 1 hususi görünüm, 1.000 V-Papel ve parasız Cenk Bileti sahibi olabiliyorsunuz. Bu Tayfa Paketi, tüm etken Tayfa aboneleri için 1 Ocak 2023 TSİ 03.00 civarında kullanılabilir olacak.

Ocak Tayfa Paketi, Palageyik giysisinin yanında Altın Kalkan sırt süsünü ve Yaldızlı Pala kazması verecek. Ek olarak, Tayfa’ya etken abone olduğunuz her ay için Foton Miras Seti‘nin altı aşamasından birini açacaksınız. Sonraki aşamalar, üyeliğiniz devam etmiş olduğu sürece her ayın son günü TSİ 03.00’da aylık Tayfa Paketi’nizi aldığınızda açılacak.

Fortnite 1 Ocak 2023 Tayfa Paketi

Vampir avcılığı icra eden Kalbe Kazık Kulübü Seti’nden Burçay’la beraber üyesi olan 4. Bölüm: 1. Sürem Cenk Bileti’nden YürekdeşenAralık 2022 Tayfa Paketi‘yle halen satın alınabilir durumda mevcut. Aralık Tayfa Paketi, Fortnite Tayfası aboneliğinin bir parçası olarak 1 Ocak 2023 TSİ 02.59’a kadar satın alınabilir durumda olacak ve abone olduğunuz an açılacak.

Son olarak Tayfa Paketi abonesi olmanın bir pozitif yanları, mevcut sezonun Cenk Bileti’ne anında erişim sağlayabilmek. Doğrusu 4. Bölüm: 1. Sürem esnasında etkin Fortnite Tayfası aboneliğine haiz oyuncular, otomatikman o sezonun Cenk Bileti’ne haiz olacak. Eğer 4. Bölüm: 1. Sürem’un Cenk Bileti’ni abone olmadan ilkin satın aldıysanız tek seferlik olmak suretiyle hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.