Fortnite’ta Dünya Kupası Heyecanı Başlıyor!

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Fortnite’ta Dünya Kupası Heyecanı Başlıyor! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Fortnite’ta Dünya Kupası Heyecanı Başlıyor! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bazı Fortnite görünümleri, Epic Games’in battle royale oyununda kendi kişiliğinizin sevincini kutlamanıza yardımcı olmak için var. Oyundaki birçok görünüm daha çok bir etkinlik veya bazı büyük ortak ilgi alanları etrafında bir araya gelmekle ilgili.

Bugün yayınlanan ‘Tutkunu Göster‘ serisi görünümler de ikinci kategoride yer alıyor. Üstelik bu kıyafetleri çeşitli desenler ve renklerle özelleştirebilirsiniz. Kıyafetinizi özelleştirerek kendinizi ve takımınızın ruhunu yansıtabilirsiniz. Üstelik, tek bir kıyafetle onlarca farklı görünüm oluşturabilirsiniz!

Fortnite Tutkunu Göster Seti 21 Kasım’da Çıkacak

Fortnite Bölüm 3 Sezon 4, görünümler açısından iyi bir sezon oldu. Sınırlı süreli FNCS 2022 görünümlerine, yeni Ayda Aşama Atlama görev görünümüne ve hatta yeni Unchertad ve Star Wars gibi bazı harika işbirlikleri yapıldı. Bu sezon büyük bir anime işbirliği olmadı ama sezon hala bitmiş değil. Ayrıca, animeden uzak kalamayanlar için Naruto görünümleri tekrar mağazaya geldi.

Fortnite, 21 Kasım’da Tutkunu Göster Seti’ni oyuna dahil edecek. Bu set, istediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz on farklı kıyafet içerecek. Farklı desen ve renkler ile istediğiniz tasarımı yapabileceksiniz. Bunlar, potansiyel olarak heyecan verici ve şimdiye kadarki en özelleştirilebilir dış görünümlerden bir tanesi.

Kıyafetlerin yanı sıra, Şanlı Kupa Sırt Süsü, Dünya Sopası Kazması ve Taraftara Selam İfadesi ifadesini de alabileceksiniz. Bu eşyaların tanıtımını kutlamaya yardımcı olmak için, 22 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar sürecek futbol temalı bazı görevler de olacak ve bunlardan dördünü tamamladığınızda GOL OLUR Spreyi hediye edilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.