Fortnite’ta My Hero Academia Etkinliği Başladı!

0 7

Bugünki makalemizde sizlere Fortnite’ta My Hero Academia Etkinliği Başladı! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Fortnite’ta My Hero Academia Etkinliği Başladı! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

My Hero Academia‘nın dünyasından dört kuvvetli kahraman 16 Aralık 2022 TSİ 15.00 itibarıyla Fortnite‘a geldi. Yalnızca oyuna karakterler getirmekle kalmayan Epic Games, birçok yeni etkinlik, vazife ve hususi bir ada da hazırladı.

Battle Royale, Sıfır İnşa ve Kahraman Spor Salonu adasındaki (6917-7775-5190) yeni sınırı olan süreli My Hero Academia Görevleri başladı. Görevler, 30 Aralık TSİ 03.00’e kadar devam edecek ve deneyim puanlarının yanında birçok parasız oyun içi içerik de sağlayacak. Görevlerin sonunda parasız bir pelerin kazanma şansı da yakalayacaksınız.

Fortnite: My Hero Academia Görevleri Başladı

  • “Kahraman Spor Salonu Adasında Rakip Avlanmasına Destek Ol” isminde görevi tamamlayarak Deku spreyini kazanın.
  • “Kahraman Spor Salonu Adasında Kurtarma Noktası Ele Geçir” isminde görevi tamamlayarak Plus Ultra spreyini kazanın.
  • Toplamda 4 tane My Hero Academia görevi yaparak Deku’nun Eldiveni emojisini kazanın.
  • Toplamda 8 My Hero Academia görevi yaparak Kahraman Pelerini sırt süsünü kazanın.

Tüm bunların yanı sıra, Fortnite: Dragon Ball etkinliğindeki hususi kabiliyetlere benzer şekilde “Deku Smash” isminde bir eşya da oyunun içine eklendi. Haritanın herhangi bir yerinde bulabileceğiniz bu eşya ile “One For All” enerjisini kullanarak yapıları ve rakiplerinizi yıkan sağlam bir yumruk atabileceksiniz!

Ek olarak All Might, Ada’nın her bir yerine ganimet dağıtacak. Gökten düşen All Might Cephane Destekleri ile mermi ve tabanca bulmak artık asla zor olmayacak. Son olarak, tam bir set halinde IZUKU MIDORIYA, ALL MIGHT, KATSUKI BAKUGO ve OCHACO URARAKA paketleri mağazadaki yerini aldı. Isterseniz paket halinde isterseniz tek tek karakterleri satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.