Genius Invokation Kart Oyunu Tanıtıldı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Genius Invokation Kart Oyunu Tanıtıldı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Genius Invokation Kart Oyunu Tanıtıldı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Genshin Impact‘in bir sonraki büyük güncellemesi, Sürüm 3.3 “All Senses Clear, All Existence Void”, 7 Aralık’ta ücretsiz bir şekilde çıkış meydana getirecek. Türkçe dil desteğinin yanı sıra, yeni bir öykü arayışı ve iki yeni oynanabilir karakter, Wanderer ve Faruzan eklerken, en şaşırtıcı ekleme kim bilir bir dijital koleksiyon kart oyunu olacak.

Genius Invokation, Teyvat’ta oynanabilir bir kart oyunu olacak ve Düz Saldırılar, Elemental Beceriler ve Patlamalar içeren kartlar olarak çeşitli karakterleri ve düşmanları tanıtmış olacak. Gerçek harpte olduğu benzer biçimde Elemental Beceriler, Elemental Zarları tüketmelerine karşın kartları değiştirerek tetiklenebilecek. Sunulan çeşitli Karakter Kartlarını ve karşılaşacağınız rakipleri gösteren ilk tanıtım fragmanı da gösterildi.

Genshin Impact: Genius Invokation Fragmanı

Fischl ile beraber Diluc, Ganyu, Cyno ve Sucrose ile düello yapabileceksiniz. Kim bilir? Kim bilir Kedilerin Düello Azizi Prensi adlı büyük ustayı da alt edebilirsiniz. NPC’leri yenmek size daha çok kart ve Dinamik Dış Görünüm kazandıracak. Sürüm 3.3 gelecek hafta PS4, iOS, Android ve PC’de yayınlandığında daha çok detay için bizi takip etmeye devam edin!

Ayrıca, Genshin Impact Türkçe sürümüne hususi olarak büyük bir çekiliş başlatan HoYoVerse, ön kayıt yaptıran her insana çekilişe kazanma hakkı tanıdı. Çekiliş, 20 Kasım’dan 7 Aralık’a kadar sürecek ve sonuçlar ise 5 Aralık’ta HOYOLAB üstünden duyurulacak ve e-posta vesilesiyle kazanan kişilerle iletişime geçilecek.

Son olarak, Genshin Impact 3.4 sürümünün kapalı beta kayıtlarının başladığını da hatırlatmış olalım.YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.