Genshin Impact Türkçe Dil Desteğine Özel Çekiliş Başladı!

0 32

Bugünki makalemizde sizlere Genshin Impact Türkçe Dil Desteğine Özel Çekiliş Başladı! ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Genshin Impact Türkçe Dil Desteğine Özel Çekiliş Başladı! ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Genshin Impact Türkçe sürümüne özel olarak büyük bir çekiliş başlatan HoYoVerse, ön kayıt yaptıran herkese çekilişe kazanma hakkı tanıdı. Çekiliş, 20 Kasım’dan 7 Aralık’a kadar sürecek ve sonuçlar ise 5 Aralık’ta HOYOLAB üzerinden duyurulacak ve e-posta aracılığıyla kazanan kişilerle iletişime geçilecek.

Genshin Impact 3.3 sürümü ile tamamen Türkçe dil desteğine kavuşacak olan oynaması ücretsiz açık dünya RPG oyununda, 7’den fazla ulustan 50’den fazla karakterle oynayabileceğiniz devasa bir dünya mevcut. Oyun ilginizi çektiyse ve Türkiye topluluğuna özel olarak yayınlanan çekilişe katılmak istiyorsanız, izlemeniz gereken adımları ve çekiliş ödüllerini derledik.

Genshin Impact Türkçe Ön Kayıt Çekilişi

Çekiliş ile 1 kişiye iPhone 14 Pro 256 GB, 2 kişiye PlayStation 5, 5 kişiye Nintendo Switch, 20 kişiye Razer Basilisk v3 oyuncu faresi, 100 kişiye 100 Köken Taşı ve 2.500 kişiye ise 25.000 Mora hediye edilecek.

Genshin Impact Türkçe sürümü 7 Aralık 2022‘de yayınlanacak. Türkçe sürüm güncellemesinden zamanında haberdar olabilmeniz için ön kayıt etkinliğine herkesi davet eden geliştirici ekip, ön kayıt yaptıran herkese 1 adet çekiliş hakkı tanımlayacak. Bu yüzden ön kayıt yaptırırken e-posta adresini ve cep telefonu numaranızı doğru olarak girmeniz çok önemli.

Özetle, çekiliş süresince ön kayıt yaptıran ve kayıt sayfasını arkadaşlarıyla paylaşan herkes hediye çekilişine kazanmaya hak kazanacak. Kazananların listesi 15 Aralık’ta HOYOLAB üzerinden duyurulacak ve kazananlara hediyeleri e-posta ile gönderilecek.

Genshin Impact Türkçe ön kayıt çekilişi sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.