Genshin Impact Türkçe Sürüm, Drone Gösterisi ile Kutlanacak

0 15

Bugünki makalemizde sizlere Genshin Impact Türkçe Sürüm, Drone Gösterisi ile Kutlanacak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Genshin Impact Türkçe Sürüm, Drone Gösterisi ile Kutlanacak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Tüm dünyada olduğu benzer biçimde vatanımızda de büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden Genshin Impact, çıkış yapmış olduğu günden bu yana beklenen Türkçe dil desteğine sonunda kavuşuyor. Oynaması parasız açık dünya aksiyon rol yapma oyunu, 7 Aralık’ta yayınlanacak 3.3 sürümü ile tamamen Türkçe olarak oynanabilecek. Geliştirici ve yayıncı HoYoverse, bu hususi gelişmeyi kutlamak adına 9 Aralık 2022 tarihinde İstanbul semalarında bir drone gösterisi düzenleyecek.

Genshin Impact Drone Gösterisi, 9 Aralık Cuma günü 19:00 ile 20:00 içinde İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Salacak semalarını aydınlatacak. 300 drone ile gerçekleştirilecek ışık gösterisine, beğeni toplayan oyunun ikonik figürleri ve orijinal müzikleri de eşlik edecek. Şov; Üsküdar sahili, Sarayburnu, Cihangir, Beşiktaş sahili, Ortaköy sahili ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden izlenebilecek.

Genshin Impact Türkçe Sürüm, 7 Aralık’ta Geliyor

Genshin Impact Türkçe dil desteğini içeren “Gerçekliği Duyularında Ara, Görünen Her Şey Yalan” adlı 3.3 sürümü, bir takım yeniliği bununla beraber getiriyor. Yeni oynanabilen karakterler Avare ve Faruzan bu sürümde oyuna eklenecek. Hem de, maceraları çeşitlendirmek adına meşhur RPG’ye ilk kez yeni kalıcı oyun modu “Dehanın Yakarışı Kart Oyunu” eklenecek.

İlk olarak Eylül 2020’de piyasaya sürülen Genshin Impact, ülkemize yönelik gerçekleştirdiği yerelleştirme çalışmasıyla beraber Türkiye’deki oyuncularla daha yakından bağ kuracak. Tüm konsol, PC ve mobil platformlarında ücretsiz bir şekilde oynanabilen RPG, keşfedilecek sayısız yer, bölge, kültür, karakter ve elementin olduğu fantastik Teyvat evreninde geçiyor.

Genshin Impact Türkçe sürümü için bu sayfadan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Talihli kullanıcılar, iPhone 14 Pro’dan PlayStation 5’e kadar sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacaklar.

Genshin Impact 3.3 Sürüm FragmanıYouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.