Ghost’a Odaklanan Call of Duty Oyunu Geliyor!

0 13

Bugünki makalemizde sizlere Ghost’a Odaklanan Call of Duty Oyunu Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Ghost’a Odaklanan Call of Duty Oyunu Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Call of Duty için 2023 senesi birazcık alışılmadık bir devrin başlangıcı olacak. Görünüşe gore, seri gelecek yıl yeni bir ana oyun yayınlamayacak ve uzun süredir devam eden senelik gösterim döngüsünü kıracak sadece Activision gelecek yıl, ücretli bir halde yeni CoD içerikleri yayınlamaya devam edeceğini söylemiş oldu.

Sızıntılar, bunun Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için yalnızca yeni oldukça oyunculu içinde ne olduğu değil, hem de yeni tek oyunculu bir DLC paketi de içeren ücretli bir ek paket biçimini alacağını iddia etti. Bugün ise meşhur sızıntı deposu Ralph Valve tarafınca Whatifgaming için gösterilen yeni bir rapor, bu ücretli ek paketin içeriğini de ortaya çıkarttı.

Ghost’a Hususi Call of Duty Oyunu Yolda

Rapora gore, yeni bir tek oyunculu Call of Duty oyunu şu anda geliştirilme aşamasındave hayranların en sevilmiş olduğu Çağdaş Warfare karakteri Simon “Ghost” Riley’e odaklanacak. Çağdaş Warfare 2’nin geliştirilmesi esnasında Ghost’u canlandıran erkek oyuncu Samuel Roukin’e Activision tarafınca ulaşıldığı ve oyuncunun rolünün temel oyunların ötesinde daha da genişletilmesi üstüne tartışmalar yapıldığı iddia edildi.

Ghost’ harekâtının’a odaklanan Call of Duty oyununun Çağdaş Warfare 2’nin ücretli DLC’sinin bir parçası olup olmayacağı bilinmiyor sadece rapor hem de nişancının genişletmeleriyle beraber Infinity Ward’ın The Dark Pictures Anthology’ye benzer bir yapıda birden fazla bölüm geliştirme yaklaşımını benimsediğini iddia etti; özetle, her bölüm değişik bir karaktere odaklanacak.

Daha ilkin gazeteci Jason Schreier, Twitter’da Çağdaş Warfare 2’nin ücretli premium genişlemesinin Sledgehammer Games tarafınca geliştirildiğini iddia etmişti.

Muhtemelen Activision, Çağdaş Warfare 2 için lansman sonrası planlarıyla ilgili resmi ayrıntıları gelecek aylarda açıklayacak sadece şu anda somut bir data yok. Daha çok data açıklandıkça kaçırmamak için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.