God of War Dizisi Duyuruldu: Amazon Prime’da Yayınlanacak!

0 7

Bugünki makalemizde sizlere God of War Dizisi Duyuruldu: Amazon Prime’da Yayınlanacak! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda God of War Dizisi Duyuruldu: Amazon Prime’da Yayınlanacak! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Bir God of War dizisinin bu senenin başlarında yapım aşamasında olduğu açıklanmıştı ve şimdi bu durum tamamen resmi bir onay aldı. Amazon Prime Video, Sony Pictures ve PlayStation Productions‘ın God of War dizisinin ortak yapımcılığını üstlendiği açıklandı. Mart ayından bu yana yapım aşamasında olan dizi, 2018 yılında yapılmış oyunun uyarlaması olacak.

Amazon Prime’da yer edinen The Wheel of Time’ın showrunnerı Rafe Judkins; Children of Men ve Iron Man ile tanınan Mark Fergus yapımda vazife alacak. Ek olarak oyunun kreatif direktörü Cory Barlog, dizide yönetici yapımcı olarak çalışacak. Ek olarak Amazon Studios tv başkanı Vernon Sanders, “God of War, varlıklı öykü anlatımı ve sürükleyici dünyalarıyla küresel müşterilerimizi büyüleyeceğine inandığımız ilgi çekici bir seri.” açıklamasında bulunmuş oldu.

God of War Dizisi Çekimleri Başladı

Mevzuyla ilgili Sony Pictures tv başkanı Katherine Pope, “Bu güzel ve yürek burkan oyunu, birinci derslik bir canlı aksiyon serisine uyarlamak için Amazon Studios’taki arkadaşlarımız ve PlayStation Productions’daki ortaklarımızla beraber çalışmaktan oldukça gururlu ve heyecanlıyız.” dedi. Twitter’da izahat icra eden Cory Barlog, dizi hakkında daha çok şey duymamız yada görmemizin birazcık süre alacağını belirtti.

PS4 ve PC için sunulan God of War, bugüne dek 23 milyon tane sattı. God of War Ragnarök, Kasım ayında PS5 ve PS4 için piyasaya çıktı ve ilk haftasında 5,1 milyon tane satarak PlayStation Studios’un bugüne kadarki en büyük lansmanı oldu.

God of War dizisi sizce iyi mi olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.