God of War Ragnarök’e Fotoğraf Modu Geldi

0 6

Bugünki makalemizde sizlere God of War Ragnarök’e Fotoğraf Modu Geldi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda God of War Ragnarök’e Fotoğraf Modu Geldi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Son olarak gösterilen God of War Ragnarök güncellemesi, oldukca beklenen fotoğraf modunu ve bir takım başka coşku verici özelliği getiriyor. Birkaç hafta ilkin çıkan ve oyun dünyasını kasıp kavuran bu yapım, eleştirmenler ve hayranlar tarafınca iyi karşılandı. Haliyle de şu anda inanılmaz bir ticari başarı elde etmeye devam ediyor. Bilhassa oyun 5.1 milyon kopya satarak PlayStation tarihinde en süratli satan birinci taraf lansmanını gerçekleştirmiş oldu.

Bununla beraber çok önemli eleştirilere karşın hayranlar, God of War Ragnarök fotoğraf modunun olmaması birçok kişiyi üzdü. Fotoğraf modu, günümüz video oyunlarının çoğunda bulunuyor ve böylelikle oyuncular, oyun içinde dilediği anları kaydedebiliyor. Yeni nesil oyunlar, grafiklere ve görünüm güzelliğine odaklanılarak tasarlandığından, video oyunu fotoğrafçılığı da oldukça popülerleşti.

God of War Ragnarök Fotoğraflarına Efekt Yapılabilecek

Nihayet oyunun son güncellemesi, merakla beklenen fotoğraf modunu ekliyor. PlayStation Blog, fotoğraf modunun son güncelleme itibariyle yayında bulunduğunu doğruladı. Oyuncular artık İskandinav mitolojisinin dokuz krallığına girerken Kratos ve Atreus’un görkemli resimlerini çekebilecek. Oyuncular, Kratos ve Atreus’un yanı sıra Sindri, Angrboda, Freya, Brok, Thor ve Thrud benzer biçimde öteki karakterlere de ifadeler uygulayabilecek. Ek olarak yalnızca manzarayı yakalamak isteyenler bir karakteri gizleyebilecek.

Ek olarak oyuncular; görüş alanı, odak uzaklığı ve efektler ile kamera kontrollerini ayarlayabilecek ve hem de alan derinliği, odak mesafesi benzer biçimde mekanikleri düzenleyebilecek. Normal olarak bunlara ek olarak daha da özelleştirilmiş fotoğraf ayarları mevcut olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.