God of War Ücretsiz! PS Oyuncuları İçin Sevindirici Haber

0 29

God of War Ücretsiz! PS Oyuncuları İçin Sevindirici Haber

Dünya genelinde milyonlarca insan tarafından oynanan ve en beğenilen oyunlardan birisi olan God of War ücretsiz oluyor. Haziran ayında ücretsiz olacak oyunlardan birisi olarak God of War oynanabilir. En iyi oyunlardan birisi olarak görünen bu oyun, PS kullanıcıları tarafından ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

PlayStation Plus’ın 2022 Haziran ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunları arasında God of War dikkat çekiyor. PS oyuncuları bu haberi duyunca çok sevindi. Oyun severler için bir müjde olarak görülecek haber ile birlikte God of War’un ücretsiz olacağı duyuruldu. Teknoloji alanında en büyüm markalardan birisi olan Sony, gelmiş geçmiş en iyi ve en beğenilen oyunlardan birisi olan God of War’u ücretsiz olarak sunacağını açıklamıştı. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki iki oyun daha bu kapsamda ücretsiz olarak sunulacak.

PlayStation Oyuncuları God of War’a Ücretsiz Sahip Olacak

PlayStation Plus abonesi olan kişiler Haziran ayında God of War’u ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. Bunun için herhangi bir ek ödeme yapmalarına gerek kalmayacak. Oyuncular, bu kapsamda ücretsiz olarak sunulacak oyunlar ile oldukça iyi vakit geçirebilir. Gelmiş geçmiş en iyi ve en çok beğenilen oyunlar arasına adını yazdıran God of War, ücretsiz bir şekilde PlayStation Plus abonelerine sunuluyor.

Başka Oyunlar Da Ücretsiz Oldu

PlayStation Plus abonesi olan kişiler Haziran ayında 3 farklı oyunu ücretsiz bir şekilde oynama imkanına sahip olacak. Oyunları satın almak isteyen kişilerin ödemesi gereken ücret toplamda 1567 TL yapıyor. Eğer PlayStation Plus abonesi iseniz hiçbir ek ücret ödemeden bu oyunları oynayabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki PlayStation Plus abonelik ücreti aylık 40 TL’dir.

God of War oyunu 7 Haziran tarihinde ücretsiz olarak oynamak için erişilebilir oldu. Bu oyunu indirmek isteyen kişiler için 4 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak indirebilir. Aynı zamanda başka oyunlar da ücretsiz olarak sunuluyor. PS oyunları içerisinde en sevilen oyunlardan birisi olan God of War’ın ücretsiz olarak kullanıma sunulması birçok oyun sever için müjdeli haber.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.