Google Chrome Yeni Alışveriş Özellikleri Duyurdu

0 9

Bugünki makalemizde sizlere Google Chrome Yeni Alışveriş Özellikleri Duyurdu ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Google Chrome Yeni Alışveriş Özellikleri Duyurdu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısında meydana getirilen son güncellemelerle internetten alışveriş kolaylaştırıldı. Şirket, bu yıl Yılbaşı için armağan alırken daha kolay süre geçirmek için kullanabileceğiniz bir takım yeni alışveriş hususi durumunu duyurdu.

İlk büyük özellik, artık kolayca fiyat takip edeni yapabileceksiniz. Chrome uygulamasında, telefon yada dizüstü bilgisayar şeklinde belirli bir ürün için bir web sayfasını ziyaret ettiğinizde, adres çubuğunun yanında fiyatı takip edebileceğinizi bildiren bir gösterge görmüş olacaksınız. Tıklayın ve Chrome, o ürünün o mağazadaki fiyatını izlemeye başlamış olacak ve fiyatı düşerse size haber verecek.

Google Chrome’un Yeni Alışveriş Özellikleri

Ek olarak Google, satın aldığınız satıcıdan alışveriş sepetiniz için geçerli olan kupon kodlarını size gösterebilecek. Tarayıcı, satın alma işleminiz için geçerli olan kodları otomatikman arayacak ve size bunu yapma seçeneği sunacak. Ek olarak, önceki aramalarınızdan alışveriş sepetlerinizin bir özetini ve bunlar için geçerli olan indirimleri görmek için yeni bir sekme sayfası açabilirsiniz.

Yukarıdaki iki özellik hemen hemen ABD’ye hususi sadece yakında tüm dünyaya açılacak. Bu yılki alışveriş sezonuna da katkıda bulunan Google Lens, internette karşınıza çıkan ürünlerde fiyat bulmanızı kolaylaştıracak. İlginizi çekebilecek bir ürünün bulunmuş olduğu bir fotoğraf görürseniz, Lens ürünü tanımlayabilir ve kendiniz için satın alabilmeniz için üstünde fiyat araştırması yapabilecek.

Son olarak Google, ödeme ve satmaca detayları alanlarındaki otomatik doldurma desteğini genişletti. Belirli bir internet sayfasında bir satın alma işlemini tamamlıyorsanız, Google Chrome adınız, kredi kartı numaranız ve adresiniz şeklinde detayları doldurabilecek, böylece siparişinizi oldukca daha süratli tamamlayabilirsiniz. Bu özellik kısa süre ilkin Türkiye dahil 67 ülkeye daha yayıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.