Google Play Store’dan Dikkat Çeken Güncelleme

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Google Play Store’dan Dikkat Çeken Güncelleme ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Google Play Store’dan Dikkat Çeken Güncelleme ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Google Play Store’un yeni sistem güncellemeleri, tüm Android telefonlara birçok iyileştirme getirecek. Kasım 2022’de yapılacak güncellemenin bir parçası olan en iyi değişiklik, bir uygulama kilitlendiğinde telefonunuzun bunu düzeltmek için bir güncelleme yüklemenizi isteyecek olması. Bu değişiklik, Play Store v33.2 güncellemesi ile Android akıllı telefonlar ve tabletler için gelecek.

Android uygulamaları, desteklenen cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış olsa da genellikle bir hata nedeniyle çökebilir. Bu tür olaylar eskiye nazaran azalmış olsa da bazen uygulama çökmeleri yaşanabiliyor. Bunun yaşanmasının en önemli nedenlerinden biri de uygulamaların güncel olmamasından kaynaklanıyor. Google Play Store v33.2 güncellemesi bu soruna ışık tutuyor ve bozulması durumunda uygulamayı güncellemenizi istiyor.

Google Play Store Güncellemesi Birkaç İyileştirme de Sunacak

Kasımda yapılacak Google Play Store güncellemesi, kullanıcıların farkında olmadıkları eski sürümleri güncel tutmasına yardımcı olacak. Herhangi bir uygulamanın çökmesi durumunda ilk olarak cihazınızda bir metin görünecek. Ancak güncel bir uygulamanız çökerse, bunun için yapılacak bir düzeltme söz konusu değil. Böyle bir sorun yaşıyorsanız bu mutlaka uygulamanın sistemsel hatasından kaynaklıdır.

Uygulamayı güncellemek, genellikle uygulamada karşı karşıya kalabileceğiniz birden çok sorunu gideriyor. Bence bu yenilik, kullanıcılara telefonlarındaki uygulamaları güncel tutmalarını hatırlatmak için oldukça güzel bir adım. Özellik, bu hafta Play Store v33.2 ile Android kullanıcılarına sunulacak. Bu özelliğe ek olarak ebeveyn denetlemeleri ve Google Play Store cüzdan iyileştirmeleri de güncellemede yer alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.