Gotham Knights’ın İlk Büyük Güncellemesi Yayınlandı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Gotham Knights’ın İlk Büyük Güncellemesi Gösterildi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Gotham Knights’ın İlk Büyük Güncellemesi Gösterildi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici WB Games Montreal, Gotham Knights için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle beraber oyuna 2 yeni ortaklaşa iş modları olan “Heroic Assault” ve “Showdown” eklendi. Steam’de 499 TL değerinde olan oyunun büyük güncellemesi tüm oyunculara parasız. Modlardan bahsetmeden ilkin 21 Ekim’de çıkış icra eden Gotham Knights’dan bahsedelim.

Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin oyunda Gotham’ı koruma amacıyla bir araya geliyor. Isterseniz tek isterseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz açık dünya oyunu, lansmanında oldukça başarısız oldu. Beklenenlerin aksine oyun, birçok teknik hata ile sektöre giriş yapmış oldu. Bu yüzden bazı incelemeler oldukça negatif oldu. Bana sorarsanız da beklentileri yükselten bir oyun için şu anki başarı oldukça düşük.

Gotham Knights İşbirliği Modları

Modlardan ilki olan Heroic Assault; oyuncuların dört kişilik takımlar halinde düşmanlarla yüzleşmek ve aksiyonla dolu 30 katta zorlukları tamamlamak için çevrimiçi bir ortaklaşa iş seçeneği sağlıyor. Yeni gösterilen bir fragmanda görüldüğü şeklinde mod, kaosun kaynağında olan Starro’ya yer veriyor.

Showdown ise oyuncuların, aralarında Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface ve Talia al Ghul‘un da bulunmuş olduğu DC kötüleri ile savaşmasına olanak tanıyan ortaklaşa iş modu. Showdown modunda bu bossları yenebilirseniz, yendiğiniz her düşman için efsanevi teçhizatlar ve benzersiz kostümler kazanacaksınız.

Heroic Assault modu ana hikayede Case File 05’e ulaştıktan sonrasında, Showdown modu ise oyuncular Case File’da bossu yendikten sonrasında oynanabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.