Gran Turismo PC Sürümü Planlanıyor!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Gran Turismo PC Sürümü Planlanıyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Gran Turismo PC Sürümü Planlanıyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Gran Turismo PC sürümünün önü açıldı. Oyunun yaratıcısı Kazunori Yamauchi, Polyphony Digital’in gelecekte PC platformu için oyunlar yayınlamayı düşünebileceğini deklare etti. Senelerdir yalnızca PlayStation’a hususi olan Gran Turismo, öteki platformlarda hiçbir vakit yer almadı sadece son zamanlarda birçok Sony oyununu PC’de görmeye başladık.

En yeni Gran Turismo oyunu Gran Turismo 7, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında piyasaya sürüldü. Oyunun üç versiyonu içerik açısından aynı olsa da GT7, üstünde oynandığı donanıma bağlı olarak görsel olarak büyük değişimler sunuyor. Mesela, PlayStation 5’te mevcut olan ışın seyretme seçeneği, PS4 sürümünde mevcut değil.

Gran Turismo PC Sürümü Hayal Değil

Bilhassa Gran Turismo’ya odaklanan GT Planet, kısa süre ilkin Kazunori Yamauchi ile yapmış olduğu röportajda Gran Turismo PC sürümü için yeşil ışık yaktı. Yamuchi, “Bu oldukca kolay bir mevzu değil fakat doğal ki bunu araştırıyoruz ve değerlendiriyoruz.” dedi. Yamauchi, serideki eski Gran Turismo oyunlarından ziyade bilhassa GT7’den bahsediyor benzer biçimde görünüyor sadece yönetmenin cevabı fazlasıyla kaçamaktı.

Yamauchi, oyunun gelişmiş görsellerine ve öteki platformlarda iyi çalışmayabilecek “[GT7]’nin oldukca ince ayarlanmış bir oyun” olduğuna atıfta bulunarak, esas olarak oyunun performans yönüne odaklandı.

Organik olarak, Gran Turismo 7’nin orijinal Nvidia sızıntısının bir parçası bulunduğunun da altını çizelim. Sony’nin God of War, Sackboy: A Big Adventure ve Uncharted: Legacy of Thieves’in tümü ayrıca PC’de piyasaya sürüldü ve SteamDB’de veri madenciliği yapıldıktan sonrasında (nispeten) yakın bir gelecekte Returnal’ın piyasaya sürüleceği neredeyse kesinleşti.

Yukarıdaki bilgilerin tümünü ele aldığımızda, Gran Turismo PC sürümü oldukça olası.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.