GTA Online’a Hızlı Seyahat Gelecek

0 15

Bugünki makalemizde sizlere GTA Online’a Hızlı Seyahat Gelecek ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda GTA Online’a Hızlı Seyahat Gelecek ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Son zamanlarda yapılan bir anket, GTA Online‘ın gelecekte bir hızlı seyahat özelliği alabileceğini gösterdi. Anket, sınırlı sayıda oyuncuya gönderildi ve Rockstar Games oyunlarındaki potansiyel özellikler hakkında geri bildirim istedi.

GTA Online, gelecek yıl onuncu yıldönümünü kutlayacak ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala çok satmaya ve çokça oynanmaya devam eden efsanevi bir oyun haline geldi. Birçok oyuncu geleceğe ve geliştirme aşamasındaki GTA 6‘ya bakarken, gelecekte GTA 5’in online sürümüne daha çok özellik gelmesini bekleyebilirsiniz.

GTA Online Hızlı Seyahat ‘Plus Abonelerine’ Soruldu

GTA Online oyuncularına, yanıtladıkları için oyun içi GTA Doları ödülü teklif edilen anketler gönderildi. Özellikle GTA Plus abonelik hizmetiyle ilgili olarak gönderilmiş ve oyunculara en çok ve en az hangi özellikleri kullandıkları sorulmuştu ancak şu anda oyunda bulunmayan iki yeni özellikten de bahsedilmişti: hızlı seyahat ve mevcut Rockstar Games oyunlarına ücretsiz erişim.

Resmi Rockstar Games kanallarından daha fazla bilgi mevcut değil ancak oyuncular anketten bazı olasılıklar çıkarabildi. Şu anda, GTA Online, oyuncuların Red Dead Redemption 2’deki hızlı seyahat özelliği ile yapabildiği gibi bir yerden bir yere kolayca atlama yeteneğinden yoksun. Bu özellik, oyuncuların oyun içi bir ücret karşılığında hızlı bir şekilde seyahat etmek için çeşitli şehirler ve karakollar arasından seçim yapmasına olanak tanıyacak.

Red Dead Redemption 2’nin haritasının GTA Online’ınkinden daha büyük olduğu ve oyuncuların onları bir bölgeden diğerine götürmek için çağıracakları büyük bir otomobil filosuna ve uçan tekneye sahip olmadığı düşünüldüğünde, bu mantıklı bir eklemeydi. Öyle olsa bile, bazı oyuncular, haritanın katedilmesi biraz zaman alabileceğinden, GTA Online’a veya hatta GTA 6’ya bir hızlı seyahat işlevinin eklenmesini uzun zamandır istiyordu.

Bu anketin belki de en ilginç yönlerinden biri, özellikle GTA Plus özelliklerine odaklanıyor olmasıydı. Bu hizmet aylık bir ücret gerektiriyor ve oyuncular için indirimler ve oyun içi bonuslar gibi çeşitli avantajlarla birlikte geliyor. Ek bir avantaj olarak hızlı seyahat özelliği ekleme fikri, birçok GTA Plus oyuncusunun muhtemelen hoşlanacağı bir şey ancak abone olmayanları kızdıracağı da kesin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.