GTA Online’a Tonlarca Yeni İçerik Geliyor!

0 10

Bugünki makalemizde sizlere GTA Online’a Tonlarca Yeni İçerik Geliyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda GTA Online’a Tonlarca Yeni İçerik Geliyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Rockstar Games, GTA Online‘ın yaşam kalitesi iyileştirmelerinden tamamen yeni içeriğe kadar mühim yeni güncellemeler almaya hazır bulunduğunu deklare etti. Neredeyse on senelik oyun tüm dünyada oynanmaya devam ettiğinden, bir çok şahıs muhtemelen haberlere heyecanlanacak.

GTA Online, oldukça yakın bir zamanda Dr. Dre işbirliğine dayanan The Contract DLC‘nin piyasaya sürülmesiyle büyük bir içerik ilavesi görmüş oldu. İlgili güncelleme, oyunculara yeni Dr. Dre müziklerini tanıtmanın yanı sıra, GTA 5 kahramanı Franklin’i online sürüme getirdi ve GTA 5’in sonu ile online sürümünün günümüz içinde yaşananlardan bazılarını detaylandırdı.

GTA Online’a Dev Güncelleme

GTA Online Heists Challenge’ın peşinden Rockstar Games, oldukca yakın gelecek için planlarından bazılarını detaylandıran resmi bir haber bülteni yayınladı. Gönderiye gore, Rockstar’a gore hayranlar tarafınca talep edilen çeşitli değişimleri içeren oyuna birçok yaşam kalitesi iyileştirmesi eklenecek.

Buna, kişinin telefonunda yalnızca belirli kişileri gösterme kabiliyeti, bir Terrorbyte vesilesiyle tüm oturum türlerinde her türlü ticari satış görevini başlatabilme kabiliyeti dahil ve birkaç satış görevinin ödemeleri artırılacak ve Shark Cards ise daha çok GTA doları verecek.

Bunun yanı sıra, PS5 ve Xbox Series X için ışın izlemeli yansımalar oyuna dahil edilecek. Son olarak Rockstar Games, bir sonraki GTA Online güncellemesinin Aralık ayının sonlarında tüm sistemlere geleceğini belirtti.

Şirket tam olarak neleri içereceği mevzusunda ağzı sıkı olsa da gönderi, bunun Blaine County ve Cenup San Andreas’ı kapsayacak, bazı “tanıdık yüzler” içeren “oldukca parçalı devasa bir güncellemenin ilk kısmı” bulunduğunu deklare etti. Ek olarak, oyun yeni araçlar, etkinlikler ve görevler de alacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.