Guerrilla Games, Horizon Online’ı Onayladı

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Guerrilla Games, Horizon Online’ı Onayladı ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Guerrilla Games, Horizon Online’ı Onayladı ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Guerrilla Games, Horizon Online sürümünün geleceğini resmen onayladı. Oyuncular, son olarak Horizon Forbidden West’te görülen tanıdık evrende yeni çevrimiçi maceraların keyfini çıkarabilecek.

Horizon serisi, Horizon Zero Dawn’ın PlayStation 4’te piyasaya sürüldüğü 2017 senesinde yaşamımıza girdi. Guerrilla Games tarafınca geliştirilen oyun, dinozorlar şeklinde tanıdık yaratıklara benzeyen ölümcül makinelerin yaşamış olduğu bir gelecekte yaşayan yürekli Aloy’un öyküsünü söyledi. Devam oyunu Horizon Forbidden West ise bu senenin başlarında PS4 ve PS5’e çıktı.

Horizon Online Geleceği Kesinleşti

Firmanın Twitter’da paylaşmış olduğu yeni bir işe alım listesine göre, Guerrilla’nın Horizon serisi için gelecek planları içinde birden fazla proje mevcut. Şirket, Amsterdam’da yeni bir karakter ekibi ve “benzersiz bir stilize görünüm” içerecek oldukça oyunculu oyun deneyimi olan kişiler aradığını duyurdu. Listenin tek oyunculu kısmı ise ikinci oyunun DLC paketi ile ilgili.

Sony, PlayStation 5 ve ilgili donanım için yazılım planlarken bu seriyi Horizon Online ile daha oldukça kişiye ulaştırmaya emin. Horizon Forbidden West, The Game Awards’da herhangi bir ödül kazanamasa da, yedi kategoride aday yayınlandı ve 2023 ve sonrasında da devam etmesi olası yüksek bir profile ve fanatik kitlesine haiz.

Horizon Online’ın uygulayabileceği yapıya erişince, pek bir bilgimiz yok sadece Horizon’un Death Stranding’ten esinlenebileceğini tahmin ediyoruz. Öte taraftan, Guerrilla, oyuncuların çevrimiçi oyunda yırtıcı doğaya beraber baskın yapmasına sadece bunlar tamamen mesnetsiz olup çevrimiçi sistem üçüncü oyuna entegre edilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.