Hades 2 Duyuruldu (Video)

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Hades 2 Duyuruldu (Video) ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hades 2 Duyuruldu (Video) ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Supergiant Games, The Game Awards 2022 etkinliğinde Hades 2‘yi duyurdu. İkinci oyun, eleştirmenlerce beğenilen ve adını efsaneler listesine yazdıran Hades‘in devamı durumunda olacak. Oyundaki karakterimiz Zagreus’un kız kardeşi olan ve Princess of the Underworld olarak anılan Melinoë olacak. Fragman, Melinoë’nin maskeli bir akıl hocasından eğitim aldığını ve ikisinin de hedefinin Chronos’u öldürmek olduğu görülüyor.

İzometrik bir hack and slash rogue-lite olan Hades 2’de, yeni karakterimiz çift hançer kullanıyor. Sadece gene de karakter Apollo, Nemesis ve daha fazlası şeklinde mitolojik figürlerden değişik yükseltmeler ve kutsamalar kazanabiliyor. Vakit tanrısı Chronos, oyundaki ana düşman şeklinde görünüyor ve Hades zincirlenmiş bir halde göze çarpıyor.

Hades 2 Erken Erişime Açılacak

Yeni oyun orijinali şeklinde süratli, heyecanlı ve aksiyon dolu bir edinim sunacak şeklinde görünüyor. Hades 2 ilk olarak erken erişimde yayınlanacak ve oyunla ilgili 2023 senesinde daha çok detay yayınlanacak.

Oyun şu anda Steam ve Epic Store’da talep listesine alınabilir. Şimdiye kadar oyun yalnızca PC için onaylandı sadece konsollar için de değişik bir sürüm planlandığı açıklandı. Geliştirici, öteki platformlardaki kullanılabilirlik hakkında daha çok informasyon paylaşacağını da söylemiş oldu. Steam sayfasına gore ise geliştirici Supergiant, oyunun gelişim aşamasında oyuncu geri bildirimlerine ehemmiyet verecek ve almış olduğu önerileri de oyuna dahil edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.