Hazine ve Nişancılık Oyunu HAWKED İçin Kapalı Alfa Başladı

0 11

Bugünki makalemizde sizlere Hazine ve Nişancılık Oyunu HAWKED İçin Kapalı Alfa Başladı ile alakalı yazıyı paylaştık.Yazımızda Hazine ve Nişancılık Oyunu HAWKED İçin Kapalı Alfa Başladı ile alakalı detayları bulabilirsiniz.

Bu yıl içinde Niantic ile ortaklık kurarak Pokemon GO‘yu Türkiye pazarına getiren The 4 Winds Entertainment (T4W), bugün yaptığı bir açıklamayla geliştirilmekte olan yeni PvPvE hazine avı ve nişancılık oyunu HAWKED‘ın Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki çıkışı için yayıncı ve geliştirici Upwake.me ile stratejik işbirliği yaptıklarını duyurdu.

Takımların ya da bireysel oyuncuların ıssız bir adadan hazine toplamak için yarıştığı bir çevrimiçi nişancı oyunu olan HAWKED, eğlenceli ve rekabetçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyuncular hazine ve esrarengiz eserler kapmak için bu gizemli adayı keşfetmeli, birbirlerine karşı mücadele etmeli ve canavarlarla savaşmalılar. Ayrıca bulmacalar ve tuzaklar arasından sıyrılmalı, tehlikeli ortamları aşmalı ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmeliler.

HAWKED’ı Denemek İçin Kapalı Alfa’ya Katılabilirsiniz

Kapalı Alfa sürecine başlayan HAWKED, Türkçe dil desteği ile çıkacak.

Amsterdam, Limasol ve Dubai’de ofisleri bulunan geliştirici Upwake.me, PC için Kapalı Alfa Testi‘ne 22 Kasım’da başladı. Dilerseniz, Steam sayfası üzerinden kaydını yaptırabilirsiniz. 24 Kasım’dan itibaren hem tek başına hem de üçlü ekiplerle oynanabilen Av modunu ilk kez deneyimleme fırsatına erişecek. HAWKED, gelecekte PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One dahil olmak üzere diğer platformlara da gelecek.

The 4 Winds Entertainment Pazarlama Müdürü Uğur Ülger, konuyla ilgili düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “T4W ekibi olarak video oyunları dünyasının hem pek keşfedilmemiş hem de hızla büyüyen parçalarını, beslediğimiz tutku ve birikmiş deneyimimizle ele alıyoruz. Verdiğimiz tüm kararlarda deneyimimizi, yerel kültürler ve topluluklarla ilgili farkındalıklarımızı da denkleme dahil ediyoruz. Upwake.me ortaklığıyla yeni oyunumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz”YouTube videoCevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.