Hideo Kojima, Death Stranding Filmi Çekiyor!

0 6

Bugünki makalemizde sizlere Hideo Kojima, Death Stranding Filmi Çekiyor! ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hideo Kojima, Death Stranding Filmi Çekiyor! ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Death Stranding filmi resmileşti. Kojima Productions ve Sony kısa süre ilkin Death Stranding 2’nin PlayStation 5 için geliştirildiğini duyurdu sadece serinin hayranlarını daha fazlaca şaşırtan bir duyuru daha geldi. Açık dünya oyununun bir film uyarlaması da resmen onaylandı.

Hideo Kojima tarafınca Kojima Productions Banner vasıtasıyla ve Hammerstone Studios öncülüğü altında Alex Lebovici (Barbar’ın baş yapımcısı) tarafınca ortak çekilen film ile Kojima’nın film çekme düşsel nihayet gerçek olacak. Kojima Productions ve Allan Ungar baş yapımcı olarak vazife meydana getirecek ve film HammerStone tarafınca finanse edilecek.

Death Stranding Filmi Oyundan Değişik Olacak

Filmin, oyunda bulunmayan yeni karakterler ve hikayeler içereceği doğrulandı sadece hemen hemen senaryoyu kimin yazacağına yada yöneteceğine dair resmi bir izahat yapılmadı.

Hideo Kojima, “Hammerstone Studios ile bu yeni ortaklık mevzusunda daha çok heyecanlı olamazdım. Bu, seri için fazlaca mühim bir an ve ölüm iplerini büyük ekrana getirmede yayıncılar ile ortaklaşa iş yapmayı dört gözle temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Lebovici, “İlk film uyarlamasında Hideo Kojima ile ortaklık yapma fırsatına haiz olmaktan coşku duyuyoruz. Öteki büyük bütçeli video oyunu uyarlamalarının aksine, bu fazlaca daha samimi bir film olacak. Gayemiz, yaratıcı ve sanatla alakalı özgürlüğünüz olduğunda bir video oyunu uyarlamasının ne olabileceğini tekrardan tanımlamaktır. Bu film otantik bir ‘Hideo Kojima’ prodüksiyonu olacak.” dedi.

Death Stranding filmi ile ilgili tüm bildiklerimiz şimdilik bu. Oyun, Norman Reedus, Lea Seydoux, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Guillermo del Toro, Tommie Earl Jenkins ve Margaret Qualley şeklinde bir takım Hollywood ismine haiz yıldızlarla dolu bir oyuncu ekibine haiz. Bunlardan herhangi birinin filmdeki rollerini tekrardan canlandırıp canlandırmayacağını süre gösterecek.

Death Stranding PS5, PS4 ve PC’de mevcut. Geçtiğimiz günlerde oyunun lansmandan bu yana 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmış olduğu doğrulanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.