Hideo Kojima Yeni Oyununu Game Awards 2022’de Duyuracak

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Hideo Kojima Yeni Oyununu Game Awards 2022’de Duyuracak ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hideo Kojima Yeni Oyununu Game Awards 2022’de Duyuracak ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Hideo Kojima‘nın yeni oyunları resmi olarak duyurulmadan ilkin aylarca devam eden tanıtım süreci yürütmeyi sevdiğini biliyoruz. Bu pazarlama döngüsü, kendisinin ve ekibinin daima keyif alınmış olduğu bir şeydi ve son haftalarda da bunu bol miktarda görüyoruz.

Kojima Productions‘ta geliştirilmekte olan bu yeni gizemli projeyle ilgili ayrıntılar yetersiz sadece Kojima’nın kısa sürede yapmış olduğu açıklamalar, Elle Fanning ve Shioli Kutsuna‘nın oyundaki mühim rollerde oynayacağını doğruladı. Bununla beraber, meşhur oyun yönetmeni Twitter’da gizemli bir paylaşım daha yapmış oldu ve oyunun yakında duyurulacağı sinyalini verdi.

Hideo Kojima’nın İki Yeni Oyun Projesi Mevcut

Bugün ise Kojima, Twitter‘da oyunla ilgili bazı garip ayrıntılara işaret ediyor benzer biçimde görünen başka bir görsel paylaştı. Hideo Kojima’nın gönderisinde “Yeni bir yolculuğa başlıyoruz” ifadesini görüyoruz ve buna düz siyah bir arka plan üstünde üç logoyu gösteren bir fotoğraf eşlik ettiğini de görebilirsiniz.

İki logoyu daha ilkin görmüştük sadece üç logodan biri yeni. En soldaki logo bir pusula gösteriyor ve “Otomatik Kamu Yardım Şirketi” kelimesini görüyoruz. Pusulanın ve kalamar benzeri yaratığın varlığı sebebiyle, oyunun deniz temalı bir atmosfere haiz olacağını varsayıyoruz.

İlginç bir halde, bu gizemli proje için bir duyuru da yakında yapılacak. The Game Awards’ın resmi hesabından ve The Game Awards sunucusu ve yapımcısı Geoff Keighley’den Hideo Kojima’nın gönderisine verdiği cevap, 8 Aralık’ta yapılacak etkinlik için bir açıklamanın yolda olabileceğini öne sürdü. Biz bu oyununun ‘Death Stranding 2‘ olacağını tahmin ediyoruz.

Kojima Productions’ın şu anda ikinci bir projesi daha mevcut, Xbox için hususi olarak geliştirilen bulut tabanlı bir oyun. Sızıntılara gore, bu oyun Margaret Qualley’nin (Death Stranding’de de rol aldı) oynadığı Overdose adlı bir korku oyunu, oyun görüntüleri de kısa sürede sızdırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.