Hideo Kojima’dan Oscar Göndermesi

0 10

Bugünki makalemizde sizlere Hideo Kojima’dan Oscar Göndermesi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hideo Kojima’dan Oscar Göndermesi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Hideo Kojima‘nın filmlere karşı bir tutkusu bulunduğunu biliyoruz. Hatta pek oldukca fanatik, bigün kendisinin bir film çekmesi için oldukça istekli. Şimdilik, Metal Gear ve Death Stranding öyleymiş şeklinde davransa da, meşhur oyun yönetmeni hemen hemen bir film çekmedi.

Kojima, Twitter‘da Akademi Beyaz perde Filmleri Müzesi’ndeki artırılmış gerçeklik standında düzmece bir Oscar kazandığını gösteren kısa bir video paylaştı ve “Nedense ödülü ben aldım” diye latife yapmış oldu. Gene de bigün Hideo Kojima’nın Akademi Ödülü alması mümkün. Kısa sürede mevcut projelerinden biri hakkında yürekli bir iddiada bulunmuş oldu ve bunun hem video oyunları hem de filmler için “her şeyi tersine çevirebileceğini” iddia etti.

Hideo Kojima’nın Yeni Oyun Projesi Yolda

Kojima ek olarak kısa sürede başka bir potansiyel Oscar kazananıyla süre geçirdi. Hem eleştirmenlere hem de genel seyircilere nazaran 2022’nin en iyi filmlerinden kabul edilen Bollywood filmi RRR’yi yöneten S.S. Rajamouli ile tanıştı. Rajamouli’nin yüzü aslen Kojima Productions’ta tarandı, bu yüzden bir noktada onun bir video oyununda görülmesini bekliyoruz.

Kim bilir bu aşamada birkaç değişik sızıntı gören Hideo Kojima olduğu iddia edilen bir oyun olan Overdose‘da görünecek. Hususi bir Discord sunucusunda dolaşan sızan ekran görüntüleri, kadın oyuncu Margaret Qualley’i mavi bir elbise içinde korku oyunu şeklinde görünen bir şeyle dolaşırken gösterdi. Bigün sonrasında, aynı projeden bazı oynanış görüntüleri sızdı, bu da raporları doğruladı.

Bu aslen Kojima’nın Akademi Müzesi’ndeki gönderisiyle bağlantılı. Tesis, The Game Awards 2022‘nin yalnız birkaç gün içinde verileceği aynı kent olan Los Angels’ta bulunuyor. Kojima’nın merasim için şehirde olması oldukca mantıklı ve Overdose’u resmi olarak duyurmak için muhteşem bir fırsat şeklinde görünüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.