Hogwarts Legacy PS4 ve Xbox One Sürümleri Ertelendi

0 5

Bugünki makalemizde sizlere Hogwarts Legacy PS4 ve Xbox One Sürümleri Ertelendi ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Hogwarts Legacy PS4 ve Xbox One Sürümleri Ertelendi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Warner Bros. Interactive Entertainment bugün Hogwarts Legacy‘yi bir kez daha erteledi sadece oyunun yeni nesil sürümleri bu durumdan etkilenmedi. Bunun yerine erteleme, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini 4 Nisan 2023’e itti ve Nintendo Switch sürümü ise 25 Temmuz 2023’e kadar ertelendi.

Öncesinden, son nesil sürümlerin, PS5, Xbox Series X/S ve PC yinelemeleriyle beraber 10 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Bugünkü erteleme, eski konsollara haiz Harry Potter hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olsa da, son nesil donanım için hemen hemen hazır olmayan bir oyun örneği için Cyberpunk 2077’den başkasına bakmanıza gerek yok.

Hogwarts Legacy Ne Vakit Çıkış Meydana getirecek?

Bu son değişim, geliştirici Avalanche Software’e Harry Potter temalı oyunu eski sistemler için cilalaması için vakit tanıyacak. Warner Bros. başlangıçta büyücü oyununu 2021 lansmanı için planladı sadece hemen sonra bu yıla ve nihayet 2023’e erteledi. Oyun 7 Şubat’tan itibaren, PS5, Xbox Series X/S yada PC için yayında olacak sadece Deluxe sürüm sahipleri 72 saat erken oynayabilecek.

Hogwarts Legacy, 1800’lerde geçen bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak. Harry Potter kitaplarındaki ve filmlerindeki olaylardan önceki yüzyılda hususi olarak yaratılmış bir Hogwarts talebesi olarak oynuyorsunuz. Büyücü dünyasının gizli saklı bir gerçeğini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkarken iksirler meydana getirecek, büyüler öğrenecek ve dostlar edineceksiniz.

Warner Bros., oyunun yazar JK Rowling’den yeni bir öykü olmadığını sadece orijinal vizyonuna sadık kalmasını sağlamak için ekibiyle ortaklaşa iş yaptığını belirtti sadece JK Rowling’in görüşlerinin aksine oyunda LGBT karakterler yaratabileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.